فرمانداران منتخب برای تأیید به وزارت کشور معرفی می شوند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 524 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:23 ب.ظ، چهارشنبه، 25 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان از ارسال اسامی فرمانداران منتخب شهرستان ها برای تائید به وزارت کشور در هفته های آتی خبر داد.

55556223به گزارش رادکانا، علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان، در حاشیه افتتاح نمایشگاه کتاب گلستان در جمع خبرنگاران گفت: اکثر فرمانداران شهرستان ها انتخاب شده اند و بزودی برای تائید به وزارت کشور ارسال خواهد شد.

وی با خودداری از ذکراسامی افراد منتخب افزود: روند کار در استانداری اینگونه است که اول همه به صورت سرپرست انتخاب می شوند و بعد از تائید وزارت کشور رسما مشغول بکار خواهند شد.

طهماسبی اعلام کرد: فرمانداران منتخب با شرایط دولت تدبیر و امید و مطالبات مردمی منطبق بوده و قطعا با شناخت ملاک های خاص تعیین شده اند.

وی در مورد کمبود سرانه مطالعه و قهر مردم با کتاب، گفت: بطور کلی مردم خوشان باید به این نکته برسند که کتاب دوست آنهاست و می تواند در افزایش علم و آگاهی آنها دخیل باشد.

طهماسبی اشاره کرد: کتاب باید در سبد روزانه هر فردی وجود داشته باشد و همانطور که غذا به عنوان یک امر روزمره مورد نیاز است کتاب هم باید به چنین نیازی برسد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان، آشتی میان مردم و کتاب را منوط به گرفتن پیام این دوستی دانست و گفت: اگر یک روزی احساس شود که یک فرد نمی تواند بدون کتاب بماند آنوقت هیچ وقت شاهد قهر بین مردم و کتاب نخواهیم بود.

طهماسبی با اشاره به هفته وحدت گفت: مسلمانان همه ما از یک دین و برادرند و مسلمین باید زیر یک پرچم جمع شوند تا بر دشمنان مان فائق آییم و این پیامی است که امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری مدام عنوان می کنند.

وی افزود: در حال حاضر در دنیا کشورهایی علیه ما هستند و ما بیش از پیش نیازمندیم که با وحدت و برادری با هم به مقابله با تهدیدات دینی و شبهه افکنی های دشمنان برویم.shabestan

ارسال نظر