فرماندار کردکوی: بسیج حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 582 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:48 ب.ظ، چهارشنبه، 9 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی گفت: نگاه فرمانداران در بحث بسیج سازندگی تکلیفی است و مجموعه اموری که امروز در جمهوری اسلامی به آن پرداخته می شود تکلیفی است و ما همان بسیجی منتظر فرمان رهبری هستیم تا عملیات بکنیم.

thumb271-cc94e206287d25edc5b962cb76bca55dبه گزارش رادکانا، رمضانعلی الیاسی، فرماندار کردکوی، امروز (9 بهمن) در مراسم افتتاحیه متمرکز پروژه های محرومیت زدایی مرحله اول و دوم استان گلستان که در استانداری گلستان برگزار شد، اظهارداشت: بسیج دستاورد عظیم انقلاب اسلامی است و کارکرد خود را در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، نظامی و غیره نشان داده و معتقدم اگر تشکیل بسیج در ابتدای انقلاب را نداشتیم این همه موفقیت بدست نمی آوردیم.

وی افزود: خود این دستاورد یعنی بسیج حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است و هر کاری که در این کشور بر زمین بماند بسیج آن را به سرانجام می رساند.

الیاسی با اشاره به اینکه بسیج را نمی توان در یک منطقه جغرافیایی و یک قالب خاص تعریف کرد، تصریح کرد: بسیج یک معنای عام و یک مسیر رشد تعالی و حرکت در جهت خدابودن است که این هم ثمره شجره طیبه که بقول مقام معظم رهبری میوه مورد نظر فصل و نیاز بوده است.

فرماندار کردکوی ادامه داد: باید قدر این نعمت بزرگ یعنی بسیج را بدانیم و این ایام اردوهای جهادی اگر از دست برود واقعا غبطه آور است که چرا در زمان مسئولیت قدر این لحظات را ندانستیم.

وی اذعان داشت: نگاه فرمانداران در بحث بسیج سازندگی تکلیفی است و مجموعه اموری که امروز در جمهوری اسلامی به آن پرداخته می شود تکلیفی است و ما همان بسیجی منتظر فرمان رهبری هستیم تا عملیات بکنیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه نگاه خاص مدیران استان چه در زمان حال و چه در گذشته به سمت محرومیت زدایی بوده است، خاطرنشان ساخت: فعالیت های زیادی درسطح استان برای رفع محرومیت انجام شده و نیازمند حضور بسیج و سپاه در عرصه محرومیت زدایی هستیم.

وی ادامه داد: خیلی از جاها ما یا غفلت می کنیم و یا متوجه نیستیم اما بسیج سازندگی خیلی خوب ورود کرده که نمونه های زیادی از آن را در کردکوی داشتیم.

فرماندار کردکوی روستای حاجی آباد این شهرستان را یک مورد خاص دانست و افزود: این روستا آب، گاز و برق ندارد و در مسیر کوچ است و یک جایی را برای این افراد در نظر گرفته اند و ساختمان هایی ساخته شده اما مشکل آب وجود دارد و من از مسئولان بسیج تقاضامندم که پیگیر حل مشکل آب حاجی آباد باشند.

ارسال نظر