فرماندار گرگان داغدار شد / مادر احمدی در کربلا درگذشت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 449 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:15 ب.ظ، شنبه، 13 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

حاجیه صفیه اکبری میاندره مادر حیدر علی احمدی فرماندار گرگان هفته گذشته در پی یک تصادف در شهر کربلا دار فانی را وداع گفت.

thumb271-7ac4e7fa26307c8d1be0720a6ee4cf7fبه گزارش رادکانا، مطلع شدیم که مادر حیدرعلی احمدی فرماندار گرگان روز دوشنبه هفته گذشته که به جهت سفر زیارتی عتبات عالیات به عراق رفته بود در شهر مقدس کربلا دچار سانحه تصادف شده و بعد از سه روز کما رفتن ، در غروب روز پنجشنبه 11 اردیبهشت ماه ( مقارن با لیله الرغایب ، اولین شب جمعه ماه رجب ) به دیار باقی شتافت .

حیدر علی احمدی فرماندار گرگان صبح امروز در حاشیه تشییع یک شهید گمنام در گرگان به خبرنگار گلستان ما گفت : هفته گذشته دو اتوبوس زیارتی از روستای میاندره کردکوی به مدیریت حاج رحمت الله جلالی به عتبات عالیات اعزام می شوند .

احمدی افزود: گویا روز دوشنبه بود که مادر من و چند نفر دیگر بعد از زیارت حرم امام حسین (ع) وارد خیابان شده که متاسفانه یک ماشین به آنها می زند و متواری می شود .

وی اذعان کرد: بعد از این تصادف مصدومان حادثه را به بیمارستان امام حسین (ع) کربلا منتقل می کنند و روز بعد یعنی سه شنبه مادرم به دلیل شدت تصادف به کما می رود .

فرماندار گرگان گفت : تلاش پزشکان دو روز بطول انجامید و در این مدت مادرم در CCU بود تا اینکه در غوب روز پنجشنبه دعوت حق را در دیار عاشوراییان لبیک گفت.

احمدی تصریح کرد: بقیه اعضای کاروان به کشورمان برگشته اند و حاج رحمت الله جلالی مدیر کاروان در عراق مانده تا ترتیب انتقال پیکر والده ام را به کشور فراهم آورد و به احتمال زیاد تا سه شنبه این عمل انجام خواهد شد .

با توجه به اینکه پدر احمدی فرماندار گرگان در امامزاده روشن آباد کردکوی دفن شده مادر وی نیز در این آرامگاه تدفین خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما این ضایعه اسفناک را به فرماندار پر تلاش گرگان تسلیت و تعزیت گفته و از درگاه منان برای آن مرحومه طلب آمرزش و مغفرت دارد.

ارسال نظر