فرمانده سپاه نینوا استان گلستان: عاشورا فتنه گران را رسوا کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 788 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:26 ب.ظ، چهارشنبه، 4 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه عاشورا سبب رسوایی فتنه‎گران شد، گفت: در جنگ باید نگاهمان به مرکز فرماندهی دشمن باشد تا زمانی که آن نقطه منهدم نشده نباید از تلاش دست بکشیم.

thumb271-45de93aa5f757b2b4c32182aff9ef052به گزارش رادکانا، محمدحسین بابایی ظهر امروز در حاشیه همایش مجمع بسیج شهرستان گرگان که در کانون طه این شهرستان برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار داشت: کسانی که در فتنه 88 با تابلو آمدند از طریق مرکز فرماندهی هدایت می‎شدند و تمام تلاش‎شان این بود تا نظام اسلامی را سرنگون کنند.

وی با بیان اینکه دنیای کفر هیچگاه از دشمنی خویش علیه نظام اسلامی دست‎بردار نیست، تصریح کرد: دشمنان تحمل کشوری که برخاسته از آرمان‎ها و ارزش‎های اسلامی است را ندارند و از ابتدای پیروزی این انقلاب تاکنون گام به گام با طراحی نقشه‎هایی جلو آمدند و همواره در نقشه‎هایشان شکست خوردند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: کسانی که در عاشورای سال 88 حرکات ناشایست و شنیع از خود نشان دادند، کف و هورا کشیدند، خیمه‎های حسینی را آتش زدند، مرگ بر اصل ولایت فقیه را سر دادند تلاش‎شان فقط برای براندازی نظام بود.

 بابایی یادآور شد: زمانی که غبار فتنه به وجود می‎آید حتی مرجع تقلید و بزرگان به موقع حرف نمی‎زنند و اکنون بعد از گذشت چند سال می‎فهمند که چه اشتباهی مرتکب شدند و برخی هنوز مهر سکوت بر لبانشان است و حاضر نیستند از کرده خود پشیمان شوند.

 وی با بیان اینکه فتنه 88 به عنوان یکی از حلقه‎های فوکویاما در مرکز مطالعات استراتژیک آمریکا طراحی شد، گفت: بر اساس این طراحی، دشمنان خارجی تصمیم گرفتند تا با استفاده از عوامل داخلی درصدد براندازی نظام اسلامی برآیند بنابراین اگر اتفاقی که در عاشورای سال 88 افتاد برملا نمی‎شد هدف فتنه‎گران مسیر خود را سپری می‎کرد.

 فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه عاشورا سبب رسوایی فتنه‎گران شد، ادامه داد: در جنگ باید نگاه‎‎مان به مرکز فرماندهی دشمن باشد تا زمانی که آن نقطه منهدم نشده نباید از تلاش دست بکشیم لذا اینکه مقام معظم رهبری دائما از فتنه سخن می‎گویند نشان می‎دهد که هنوز مرکز فرماندهی دشمن فعال است و نباید غفلت کنیم.

 بابایی با تاکید بر اینکه نباید بگذاریم سربازان داخلی فتنه‎گران جان دوباره بگیرند، متذکر شد: حماسه 9 دی برای همیشه در تاریخ ماندگار شد و این حماسه پلیدی‎ها را همواره آشکار می‎کند تا خود را برای خنثی کردن نقشه‎های دشمن آماده کنیم.

 وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران با تأسی از انقلاب و قیام حسینی در حرکت است، افزود: مردم با روحیه حسینی این انقلاب را به پیروزی رساندند و همان روحیه از ارزش‎های نظام، حریم ولایت، ناموس و کیان انقلاب اسلامی دفاع می‎کنند.

 فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به اینکه عزت و اقتدار نظام اسلامی در سایه تبعیت مردم بصیر و آگاه از فرامین ولایت است، ابراز داشت: این انقلاب با برخورداری از ولایت توانسته در برهه‎های مختلف سربلند و پیروز باشد.

 بابایی از بسیجیان به عنوان حافظان و مدافعان انقلاب اسلامی یاد کرد و بیان داشت: نیروی قدرتمند بسیج در همه صحنه‎ها پیشگام میدان بوده و نقشه‎های دشمن را خنثی کرده است./فارس

ارسال نظر