فرمانده سپاه نینوا ضایعه تاسفبار معدن آزادشهر تسلیت گفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 88 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:02 ق.ظ، شنبه، 16 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

در پی حادثه انفجار در معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر، فرمانده سپاه نینوا گلستان در پیامی این ضایعه تاسف بار را به جامعه کارگری و بازماندگان این صانحه دلخراش تسلیت گفت .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از بسیج، در پی حادثه انفجار در معدن زغال سنگ زمستان  یورت آزادشهر و کشته و زخمی شدن کارگران این معدن، سردار صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان در پیامی این صانحه تاسفبار را به جامعه کارگری و بازماندگان این حادثه تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

با گذشت دو روز از گرامیداشت مقام کارگر و ارج نهادن و تجلیل از این قشر خدوم و زحمتکش جامعه و جهادگران گمنام، خبر جان باختن تعدادی از کارگران مظلوم در معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر موجب تاثر و تالم خاطر ملت شریف ایران، خاصه استان گلستان گردید و اندوهی بر قلب همگان نهاد.

اینجانب این فاجعه اسفناک را به جامعه بزرگ و شریف کارگری تسلیت عرض نموده و مراتب همدردی خود را با خانواده و بازماندگان این حادثه تلخ ابراز نموده و شفای عاجل مصدومان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم. همچنین از دستگاه های گوناگون، افراد و بسیجیان استان که شبانه روز برای نجات گرفتار شدگان تلاش می نمایند تشکر نموده و از همه مسئولین امر می خواهم که تمام سعی خود را در رسیدگی و جبران صدمات و خسارات وارده به خانواده داغدار و مصدومین همت گذارده که انشالله این تلاشها مآجور خواهد بود.

رحمت الله صادقی
فرمانده سپاه نینوا گلستان
انتهای پیام/
ارسال نظر