فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات، بهانه ها را از کسانی که خود رابرخواب زده بودند گرفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 862 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:32 ب.ظ، پنج شنبه، 21 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهرستان به ریاست الیاسی فرماندار و رئیس انجمن و اعضای این جلسه در محل فرمانداری تشکیل شد.

GKATABبه گزارش رادکانا، جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهرستان به ریاست الیاسی فرماندار و رئیس انجمن و اعضای این جلسه در محل فرمانداری تشکیل شد.
الیاسی فرماندار کردکوی ضمن عرض تسلیت 28 صفر رحلت پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص)، امام حسن مجتبی (ع) وهمچنین امام رضا (ع) به حاضرین در جلسه گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری در 19 دیماه (در  دیدارمردم قم) موجب نا امید کردن دشمنان، هوشیار تر نمودن دوستان، بخود آوردن خواب بوده ها گردید و بهانه ها را از کسانی که خود را برخواب زده بودند گرفت.
وی در ادامه ماه دی را ماه پیوند مردم با ولایت دانست وافزود: با توجه به 19 دیماه (سال 56) که دشمنان اهانت به ولایت و روحانیت با چاپ مقاله توهین آمیز درباره حضرت امام (ره) داشته اند ولی دو ویژگی مهم در خود داشت، یکی از ویژگیها حفظ بصیرت وحمایت از ولایت بود که به نسلهای بعدی هم منتقل شد و دوم پیروی مردم از اسلام و روحانیت که با حمایت و پیوستن مردم پیروز شدیم.
فرماندار کردکوی 9 دی را با همان ویژگیهای 19 دی بر شمرد و افزود: در نهم دی نشان از ارادت، عشق و علاقه خالصانه به ولایت فقیه و جایگاه مرجعیت بود وبقای نظام هم در گروانتقال این تجربه های ارزشمند به نسل آینده است.
رئیس انجمن کتابخانه عمومی شهرستان در ادامه سخنان الیاسی گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در امر کتاب وکتابخوانی ((که از سن کودکی فرزندان را محشور ومانوس نماییم )) ما هم با داشتن تنها کتابخانه تخصصی کودک استان در این شهرستان با برنامه ریزی ومدیریت از همه ظرفیتها وتوان خودمان در در امر کتاب وکتابخوانی در بحث کیفی وهم کمی کوشا باشیم/.  

ارسال نظر