فرهاد قائمی با استقبال مردم و مسئولان گنبدکاووس وارد زادگاهش شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 433 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:31 ب.ظ، سه شنبه، 18 خرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

فرهاد قائمی بازیکن تیم ملی والیبال ایران که موفق به راهیابی به بازی های المپیک ۲۰۱۶ برزیل شد، با استقبال گرم و پرشور مردم گنبدکاووس و برخی مسئولان این شهرستان وارد زادگاهش شد.

82104590-70781634به گزارش سرویس ورزشی رادکانا، مراسم استقبال از فرهاد قائمی بازیکن ارزنده تیم ملی والیبال کشور شامگاه سه شنبه از مقابل بوستان الغدیر در ورودی شهر گنبدکاووس آغاز و تا منزل پدری این بازیکن ادامه داشت.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه گنبدکاووس، رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست شهرداری و جمع کثیری از اهالی والیبال دوست گنبدکاووس دراین مراسم حضور داشتند.
همچنین شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس به پاس قدردانی از فرهاد قائمی بازیکن تیم ملی والیبال، بوستان محله ای در نزدیکی منزل مسکونی پدر این بازیکن احداث و به نام بوستان فرهاد قائمی افتتاح کردند.
این بوستان محله ای که در زمینی به مساحت تقریبی یک هزار مترمربع احداث شده است و دارای فضای بازی کودکان، فضای سبز و وسائل ورزشی می باشد با هزینه ای تقریبی 9 میلیارد ریال راه اندازی شده است که هفت میلیارد و 500 میلیون ریال آن برای خرید زمین این پارک هزینه شده است.
علاوه بر نامگذاری این بوستان محله ای به نام فرهاد قائمی، ازسوی اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری گنبدکاووس یک قطعه زمین مسکونی به مساحت 200 متر مربع به وی اهدا شد.
تیم والیبال ایران به همراه فرهاد قائمی در مسابقات انتخابی المپیک که هفته گذشته با شرکت هشت تیم به میزبانی ژاپن برگزار شد، پس از 52 سال موفق به راهیپابی به المپیک شد.
شهرستان گنبدکاووس با 360 هزار نفر جمعیت از قدیم الایام تاکنون به عنوان پایتخت والیبال کشور به حساب می آید و بازیکنان و مربیان زیادی از این شهرستان به تیم های ملی و نیز باشگاه های مطرح والیبال کشور راه یافته اند./ایرنا

انتهای پیام /

ارسال نظر