فرهنگ انفاق باید در جامعه جنبه عملیاتی پیدا کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 258 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:35 ب.ظ، دوشنبه، 6 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام محمودی گفت: کمک به نیازمندان موجب تقویت پیوند عاطفی و اجتماعی در جامعه اسلامی می‌شود و انس، الفت، برادری و مساوات را بوجود می آورد و امروز مردم باید برخود لازم بدانند تا با قشرهای ضعیف و کم درآمد جامعه همکاری و همدردی کنند.

717561به گزارش خبرنگار رادکانا، کریم عزیزی کارشناس مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کردکوی با حضور در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، با حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس این اداره دیدار و در راستای هم اندیشی برای محرومیت زدایی بحث و تبادل نظر کردند.

حجت‌الاسلام محمودی در این دیدار با بیان اینکه کمیته امداد امام (ره) از نهادهای است که یادگار امام راحل محسوب می‌شود، تصریح کرد: کمک به نیازمندان و فقرا از دغدغه‌ها و تأکیدات بنیانگذار کبیر انقلاب قبل از پیروزی بود به همین جهت با پیروزی انقلاب دستور به تاسیس این نهاد در یاری‌رسانی به نیازمندان داده شد.

وی با اشاره به اینکه اگر انجام کار با نیت و قصد رضای خدا باشد خداوند نیز شما را در تحقق اهدافتان کمک خواهد کرد گفت: کار در کمیته امداد امام خمینی(ره) باید مبتنی بر تقوا از نظر عمل،اخلاق و اعتقاد باشد وهمه باید در این سه جهت فعالیت کنند.

محمودی توجه به استعدادها،سرمایه ها و منابع داخلی را از مهم ترین ویژگی های اقتصاد مقاومتی دانست و اظهارداشت: در ایران اسلامی باید برای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی به نیروی انسانی توجه لازم شود چرا که همین مردم متدین و انقلابی با شجاعت و مردانگی تمام در برابر همه سختی ها و هجمه های دشمنان اسلام ایستاده اند و ذره ای عقب نشینی نکرده ا ند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در خاتمه با بیان اینکه فرهنگ انفاق باید در جامعه و زندگی مردم جنبه عملیاتی پیدا کند،متذکر شد: کمک به نیازمندان موجب تقویت پیوند عاطفی و اجتماعی در جامعه اسلامی می‌شود و انس، الفت، برادری و مساوات را بوجود می آورد و امروز مردم باید برخود لازم بدانند تا با قشرهای ضعیف و کم درآمد جامعه همکاری و همدردی کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر