فروش فوق‌العاده لباس عروس ویژه محرم و صفر در همدان! +عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,027 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:33 ب.ظ، جمعه، 9 آبان، سال 1393 نظرات یک نظر

چهاراه نواب را به سرعت طی می‌کردم که این جمله روی شیشه مغازه‌ای، نظرم را به خود جلب کرد:”فروش فوق‌العاده لباس عروس ویژه محرم و صفر”!

4_0به گزارش رادکانا به نقل از نافع، متعجبانه چند بار نوشته را از ابتدا تا انتها خوانده و متحیرتر شدم. جالب‌تر اینکه این اطلاعیه، نگاه‌های متعجب دیگر عابران را هم به طرف خود می‌کشید.

 احساس تأسف کردم که درست در یکی از پرترددترین مناطق شهر همدان که روزگاری دارالمؤمنین‌اش می‌خواندند؛ اینچنین به شعائر مذهبی و محرم و صفری که عزاداری‌اش با فرهنگ مردم این دیار گره خورده به راحتی اهانت می‌شود.

البته امیدوارم منظور صاحب مغازه تبلیغ و تایید برگزاری مراسمات عقد و عروسی در این ایام عزیز و محترم نبوده باشد اما برداشت نویسنده این سطور و عابرانی که در همان چند دقیقه با آنها برخورد داشتم چیز دیگری است.

به راستی وظیفه نهادهای نظارتی مانند ستاد احیاء امر به معروف و نهی ازمنکر، اداره اماکن، ناجا، اتحادیه صنف لباس‌فروشان، سازمان بسیج اصناف و سایر دستگاه‌های متولی برای برخورد با چنین حرکت‌هایی چیست؟

آیا سکوت به معنای تأیید و پذیرش چنین رفتاری نیست؟

فروش فوق‌العاده لباس عروس ویژه محرم و صفر در همدان!

انتهای پیام/

افشین می گوید:

شبکه اجتماعی محترم افکار نیوز..
احتراما بنده متصدی لباس فروشی مذکور در سایت شما هستم..
با توجه به اتفاقاتی که در چند روز اخیر رخ داده ضمن تشکر از شما عزیزان که مارا متوجه اشتباه سهوی ونا خواسته خود نمودید، بدین وسیله از شما وکلیه شیعیان وعزاداران حسینی وعموم مردم وساحت مقدس شهدا عذرخواهی نموده وصادقانه اعلام میداریم که هیچگونه قصد توهین به مقدسات دینی ونظام جمهوری اسلامی رانداشته و نداریم..
وآنچه رخ داده است حاصل یک اشتباه ناخواسته در ادای مطلب بوده است.
با عرض پوزش مجدد وتقدیم احترام.

ارسال نظر