فروش نان در سوپرمارکت های استان گلستان ممنوع شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 651 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:02 ق.ظ، دوشنبه، 6 بهمن، سال 1393 نظرات ۲ نظر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از عدم فروش نان توسط مغازه داران و فروشگاه های این استان خبر داد.

thumb188-7e483584eda7cac0d90ee37bb2eeffd1به گزارش رادکانا، حسینقلی قوانلو، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، در جلسه شورای آرد‌ونان استان گلستان گفت: براساس دستورالعمل هیئت وزیران به تدریج 20 درصد نانوایی‌های همدان آزادپز می‌شوند که تاکنون 8 تا 10 درصد نانوایی‌ها در شهرستان‌های گلستان آزادپز شده است.

وی افزود: اجرای این طرح از امروز در استان گلستان آغاز شده است.

قوانلو تصریح کرد: این نانوایی‌ها با قیمت آزاد آرد تهیه می‌کنند و نان را به قیمت آزاد به فروش می‌رسانند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در این نانوایی‌ها قیمت های مصوب نان اجرا نمی‌شود اما قیمت نان در این نانوایی‌ها باید با هماهنگی شورای آزاد و نان تعیین شود.

وی خاطر نشان کرد: به زودی حداکثر قیمت نان در نانوایی‌های آزادپز در شورای آرد و نان استان گلستان تعیین و اعلام می‌شود.

قوانلو با اشاره به اینکه این نانوایی‌ها در همه مناطق شهرها توزیع شده، افزود: توزیع این نانوایی‌ها در سطح شهرها بر عهده فرمانداران است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان تصریح کرد: از این پس فروش نان در همه مغازه‌ها و فروشگاه‌ها ممنوع است و بازرسان این سازمان با متخلفان برخورد خواهند کرد.

وی هدف از آزادپز شدن تعدادی از نانوایی‌ها را کاهش فشار بر دوش دولت و افزایش کیفیت نان دانست و تاکید کرد: این شرایط سبب افزایش رقابت بین نانوایی‌ها خواهد شد تا کیفیت نان تولیدی خود را بالا ببرند.

شهروند می گوید:

یارانه نون چی میشه؟ دولت بابت نون به هر نفر 5000 تومان ماهانه میده ، اگه آزاد بشه باید به ملت یارانه بیشتری بدن… چند وقته که 44500 تومان به هر نفر میدن؟ تو این دو سال قیمت آب و برق گاز و بنزین و گازوئیل و کرایه های حمل ونقل اضافه شده ولی اصلا یارانه ها اضافه نشده…….. یعنی مردم هر چی درمیارن به دولت پس میدن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا این کارها رو می کنند. به خانواه های ضعیف فشار میاد.

حمید می گوید:

سلام خسته نباشید..آیا رویه عدم فروش نان در سوپر مارکت ها ادامه دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا پیگیری کنید که آیا این موضوع ادامه دارد یا خیر ؟؟؟؟؟؟برخی نانوایی برای بسته شدن زودتر نانوایی همین کار رو انجام می دهند… سوپر مارکت ها بهداشت را رغایت نمی کنند. لطفا برای آگاهی مردم اطلاع رسانی کنید..

ارسال نظر