فریاد نفرت از وهابیت در امامزاده روشن آباد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 994 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:11 ب.ظ، شنبه، 11 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

هفتمین روز شهدای عتبات عالیات گرگان، عصر روز گذشته (۱۰ خرداد) با حضور نمایندگان مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی و خیل کثیر علاقه مندان به فرهنگ ایثار و شهادت و ابا عبدالله الحسین(ع) برگزار شد.

sar04هفتمین روز شهادت 5 تن از شهدای حادثه تروریستی سامرا عصر روز گذشته (10 خرداد) در نقاط مختلف استان برگزار شد.

حجت الاسلام سید علی طاهری و عیسی امامی با حضور در روستای سرکلاته گرگان از خانواده های دو شهید این روستا (فریدون مشوق و نرگس هراتی نژاد)عیادت کرده و این ضایعه را به آنها تسلیت گفتند.

سید علی طاهری در گفتگوی کوتاهی این واقعه را محکوم کرد و افزود: این ترورها نمی تواند از انگیزه و علاقه ملت ایران به امام حسین (ع) بکاهد.

وی ادامه داد: مردم ایران نشان دادند که هر چه سختگیری و فشار برای زیارت حرم ائمه بیشتر شده، میل و علاقه آنها نیز مضاغف شده است.

عیسی امامی نیز با اشاره به نقش فرهنگ ایثار و شهادت در تداوم انقلاب اسلامی، گفت: این شهدا سند مظلومیت شیعه هستند و اینکه ما همواره در طول تاریخ به دین اسلام و ائمه و قبور آنها ارادت خاصی داشتیم و هیچگاه امام خود را تنها نگذاشته ایم.

حجت الاسلام طاهری و امامی در خاتمه این مراسم با سید آرین کیاالحسینی، کوچترین جانباز حادثه تروریستی سامرا دیدار و گفتگو کردند.

در پایان این مراسم حاضران با حضور در امامزاده روشن آباد گرگان و مراسم با شکوه زنجیرزنی و صدای تکبیر یا حسین (ع) یاد و خاطره این شهدا و مظلومیت ابا عبدالله (ع) را گرامی داشتند.

sar02

sar03

sar04

sar05

/sar06

ارسال نظر