فشار وزیر علوم بر رئیس دانشگاه تربیت مدرس برای بازگرداندن عناصر فتنه به دانشگاه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 403 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:01 ب.ظ، دوشنبه، 9 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

فرجی دانا با وجود دریافت کارت زرد از مجلس برای به کارگیری عناصر فتنه، همچنان بر حضور این افراد در وزارت علوم تأکید دارد و با فشار بر رئیس دانشگاه تربیت مدرس وی را مجبور به بازگرداندن عناصر فتنه به دانشگاه کرده است.

thumb287-fd3cedfd2886ca31840c90a1549bebd1 (1)به گزارش رادکانا، با وجود تذکر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیر علوم برای به کارگیری عناصر فتنه در پست‌های مختلف در این وزارتخانه و حتی دریافت کارت زرد فرجی دانا از مجلس، وی همچنان بر حضور عناصر فتنه در وزارت علوم و دانشگاه‌ها تأکید دارد و حتی برای بازگرداندن برخی از افراد موثر در فتنه به دانشگاه‌ها نیز تلاش می‌کند.

بر اساس این گزارش، شنیده می‌شود وزیر علوم با اعمال فشار غیرقانونی به رئیس دانشگاه تربیت مدرس سعی دارد برخی عناصر فتنه را به این دانشگاه بازگرداند.

گفته می‌شود این افراد موثر در فتنه سال 88، دارای پرونده قضایی هستند که پرونده آن‌ها هنوز هم مفتوح است، بر اساس قانون این افراد تا زمانی که پرونده‌شان مفتوح است حق بازگشت به دانشگاه را ندارند.

این در حالی است که فرجی دانا پس از اینکه برای پاسخ به عدم تعهد خود در برابر نمایندگان مجلس مبنی بر عدم به کارگیری عناصر فتنه در وزارت علوم به صحن علنی مجلس فراخوانده شد اعلام کرد اگر افراد در دستگاه قضایی پرونده داشته باشند آن‌ها را در وزارت علوم و دانشگاه‌ها به کار نگرفته و حتی افراد منصوب شده را نیز برکنار می‌کند.

در حال حاضر وزیر علوم با اهرم فشار برکناری سعی دارد رئیس دانشگاه تربیت مدرس را مجبور به بازگرداندن این افراد به دانشگاه کند./فارس

ارسال نظر