فعالیت های فرهنگی از مهمترین برنامه ها در دستور کار اداره تبلیغات اسلامی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 606 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:59 ق.ظ، یکشنبه، 20 اسفند، سال 1391 نظرات بدون نظر

با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان کردکوی و عبور سالانه چند میلیون مسافر از این شهرستان برای زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) وظیفه ایجاب می‌کند که امکانات خوبی را برای مسافران نوروزی به وجود آوریم.

139112192851به گزارش رادکانا، حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با حضور در فرمانداری این شهرستان با رمضانعلی الیاسی فرماندار دیدار و در خصوص برنامه ریزی برنامه های فرهنگی نوروز 92 بحث و تبادل نظر نمود.

در ابتدای این دیدار ، الیاسی با بیان این مطلب که ، همه ما باید بکوشیم که خاطره خوشی را برای مسافران نوروزی فراهم کنیم ، خاطر نشان کرد:با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان کردکوی و عبور سالانه چند میلیون مسافر از این شهرستان برای زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) وظیفه ایجاب می‌کند که امکانات خوبی را برای مسافران نوروزی به وجود آوریم.

در ادامه حجت الاسلام محمودی ، فعالیت های فرهنگی را مهمترین شاخص در دستور کار اداره تبلیغات اسلامی عنوان کرد و افزود: برپایی نمایشگاه‌های مختلف فرهنگی در سطح شهر، آماده‌سازی نمازخانه‌های سطح شهر، اعزام روحانی به مساجد بین راهی ، فراهم کردن فضای مناسب برای برپایی ایستگاه‌های فرهنگی و نصب بنر متناسب با ایام نوروز در سطح شهر نیز از اقدامات فرهنگی مؤثر اداره تبلیغات اسلامی کردکوی است.

محمودی اظهار امیدواری کرد، با همگرایی و همکاری بیشتر اداره تبلیغات اسلامی و فرمانداری اثرگذاری برنامه های فرهنگی این دو نهاد تقویت گردد.

گفتنی است این دیدار پنجشنبه 17اسفند سال 91 انجام شد.

 

ارسال نظر