فعالیت در مساجد بهترین افتخار برای جوانان و نوجوانان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 283 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:33 ب.ظ، چهارشنبه، 1 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام غلامحسین محمودی گفت: باید زمینه حضور کودکان در مسجد را فراهم کرد و آنان را در اموری نظیر اقامه و اذان شریک کرد تا از دوران کودکی با مساجد انس و الفت گرفته و طعم شیرین عبادت را بچشند.

717580به گزارش رادکانا، در دیدار با نوجوانان فعال مسجد جامع روستای دنگلان، از فعالیتهای آنان در اجرای برنامه های فرهنگی وقرآنی قدردانی کرد و گفت: فعالیت در مساجد بهترین افتخار برای جوانان و نوجوانان می باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی ایجاد امید و نشاط و تفکر مثبت در بین جوانان و نوجوانان و محکم کردن پایه های اعتقادی و اخلاقی آنان را از جمله فوائد حضور در مساجد برشمرد و از جوانان خواست تا درانجام فعالیت فرهنگی بیشتر کوشش کنند و برای اجرای انها اهمیت بیشتری قائل شوند.

حجت‌الاسلام محمودی با تاکید بر حفظ ظاهر و آراستگی مساجد خاطرنشان کرد: باید زمینه حضور کودکان در مسجد را فراهم کرد و آنان را در اموری نظیر اقامه و اذان شریک کرد تا از دوران کودکی با مساجد انس و الفت گرفته و طعم شیرین عبادت را بچشند.

وی در خاتمه در خصوص حضور جوانان و نوجوان به مسجد، گفت: باید با ظاهری آراسته در محیط مسجد حضور یافت، در دعا، نماز وزیارت ها رعایت حال همه مخاطبان بشود تا محیطی شوق انگیز برای همه افراد در مسجد فراهم شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر