فعالیت ۲۵۰۰ واحد صنفی در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 785 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:41 ب.ظ، چهارشنبه، 20 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

حجت الله صباغی گفت: تخلفات، جعل و سوء استفاده از پروانه کسب با صدور جواز کسبهای ۱۰ ساله الکترونیکی در شهرستان کردکوی به مرز صفر رسید.

IMG_3109حجت الله صباغی رئیس اتحادیه مجمع امور صنفی شهرستان کردکوی در گفتگوی خبری با خبرنگار رادکانا از فعالیت 2500 واحد صنفی در شهرستان خبر داد و گفت: برای 700 واحد از 2500 واحد صنفی در سال 91 جواز کسبهای 10 ساله الکترونیکی صادر شد.

وی در ادامه افزود: تخلفات جعل و سوء استفاده از پروانه کسب با صدور جواز کسبهای 10 ساله الکترونیکی در شهرستان کردکوی به مرز صفر رسید.

صباغی در خصوص شکایت مردمی از واحدهای صنفی کردکوی گفت: در سال 91 در شهرستان کردکوی 70 مورد شکایت مردمی  و 1300 مورد اخطار به واحدهای صنفی داشتیم.

وی در خصوص تعداد بازرسان و اینکه چه زمانهایی برای بارزسی و بازدید از واحدهای صنفی در شهرستان اقدام می کنند اظهار داشت: مجمع امور صنفی شهرستان کردکوی دارای 4 بازرس می باشد که به صورت دوره ای دو هفته یکبار بدون اینکه واحدهای صنفی اطلاع داشته باشند برای بارزسی و بازدید به آنها مراجعه می کنیم.

حجت الله صباغی در سوال خبرنگار ما در خصوص اینکه یک کاسب امین چه ویژگی هایی باید داشته باشد پاسخ داد و گفت: یک کاسب امین باید امانت دار، راستگو و منصف باشد.

رئیس مجمع امور صنفی شهرستان کردکوی در خصوص زمینی که شورای اسلامی شهر کردکوی در سال 91 تصویب کرده و برای احداث ساختمان جدید این واحد در اختیار مجمع امور صنفی شهرستان قرار داده است ولی شهرداری کردکوی تاکنون هیچ اقدامی نسبت به در اختیار گذاشتن آن برای احداث ساختمان جدید اقدام نکرده است سخن گفت.

وی از شهردار کردکوی پیگیری و در اختیار گذاشتن زمین مذکور برای احداث ساختمان جدید مجمع را از شهردار کردکوی خواستار شد.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=7900

ارسال نظر