فعالیت ۵۲ مرغداری در کردکوی/ ۲۶ مرغداری دوگانه سوز
تعداد بازدید تعداد بازدید: 623 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:08 ق.ظ، دوشنبه، 25 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی اعلام کرد: تعداد ۵۲ واحد گوشتی به تعداد ۱ میلیون ۲۷۳ هزار قطعه در شهرستان کردکوی فعالیت می کنند که ۲۶ واحد آن دوگانه سوز بوده که شامل ۷۹۸ هزار قطعه مرغ می شود.

IMG_3786به گزارش خبرنگار رادکانا، ذهبی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی از فعالیت 52 واحد گوشتی به تعداد 1 میلیون 273 هزار قطعه در شهرستان کردکوی خبرداد و اضافه کرد: 26 واحد آن دوگانه سوز بوده که شامل 798 هزار قطعه مرغ می شود.

وی تصریح کرد: در سه ماهه اول امسال 3 میلیون لیتر سوخت به این بخش ها تزریق شده و در سه ماهه دوم بیش از 5/2 میلیون لیتر مصرف و در سه ماهه سوم تا بحال 2 میلیون 855 هزار لیتر مصرف شده است.

ذهبی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تعداد 26 مرغداری دوگانه سوز بودند کاهش مصرف سوخت در این بخش داشته ایم و ذخیره امسالمان 56 هزار لیتر می باشد.

مدیریت جهاد کشاورزی کردکوی در پایان یادآور شد: جهاد کشاورزی شهرستان در بخش های کشاورزی، ماشین آلات، گلخانه ها، صنایع تبدیلی و مرغداری ها و… نیاز به سوخت دارد.

در این جلسه که با عنوان ” برنامه ریزی ذخیره سازی سوخت جایگزین ” برگزار شد رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، ذهبی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی، بهروز مازندرانی رئیس اداره آموزش و پرورش کردکوی، حجت الله صباغی رئیس مجمع امور صنفی کردکوی، خسرو خلیلی رئیس شرکت نفت ناحیه غرب گلستان حضور داشتند.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

محسن بای می گوید:

با سلام و خسته نباشی
درخواست انتشار مطلب ها
عجیب ترین وصیت نامه شهید / شهیدی که با غل و زنجیر به خاک سپرده شد
وصیت نامه شهیدی که سی سال پیش حرف های امروزی می زد
http://basijramian.blogfa.com/post-104.aspx
http://basijramian.blogfa.com/post-105.aspx

منتظر حضورتم هستم

ارسال نظر