فقر عاطفه ها در روز جشن عاطفه ها !!!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 530 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:24 ب.ظ، پنج شنبه، 11 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

امروز پنجشنبه ۱۱ مهرماه روز جشن عاطفه هاست . این در حالیست که نگاهی به چادرهای کمیته امداد در سطح شهر گرگان می رساند که فقر عاطفه ها در روز جشن عاطفه ها بیشتر خودنمایی می کند .

JASHN01به گزارش رادکانا، مشاهدات عینی ما از سطح شهر گرگان نشان می دهد که اغلب چادرهای برپا شده توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) برای دریافت هدایای مردمی در روز جشن عاطفه ها خالی از جمعیت و هدایا می باشد .

حتی دور میدان شهرداری که شلوغترین مکان تردد مردم گرگان می باشد شاهد حضور عمومی برای شرکت در جشن نیستیم . البته باید به این نکته هم اذعان کنیم که در این شرایط سخت اقتصادی وضع برخی خانواده هایی که دوست دارند در این زمینه کمکی بکنند خوب نیست .

محمدی یکی از شهروندان گرگانی گفت : بنده خیلی دوست دارم به این عزیزان کمک کنم اما وقتی خودم شرایط اقتصادی مناسبی ندارم چطور کمک کنم . وی از همه کسانی که متمول بوده و دستشان به دهانشان می رسد خواهش کرد که به کمک نیازمندان بشتابند .

 

البته هنوز نیمی از روز طی شده و چون هوا گرم است خیلی ها ترجیح دادند که از خانه بیرون نیایند . احتمالا عصر امروز با غروب آفتاب که تردد در شهر فزونی می گیرد شاهد بارش احسان و نیکوکاری مردم باشیم .

 

 JASHN02

JASHN03

 

ارسال نظر