فوتبال گرگان را نابود کردند/ پیشنهاد خوبی داشته باشم، از گرگان می‎روم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 608 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:01 ب.ظ، شنبه، 9 خرداد، سال 1394 نظرات ۲ نظر

بازیکن پیشکسوت فوتبال گلستان گفت: فوتبال گرگان را نابود کردند و گرگان جای غیرفوتبالی‎ها است.

c1ceb30a5fdc237e225a8805bf193069به گزارش سرویس ورزشی رادکانا، علی یحیی‎نژاد امشب پس از تساوی بازی دو تیم منتخب 1998 و سرخ‌پوشان گرگان که به‌عنوان بازیکن سرخ‌پوشان گرگان در زمین حاضر شده بود، در گفت‎وگو با خبرنگاران استان گلستان، در خصوص وضعیت فوتبال استان گلستان و شهرستان گرگان، اظهار کرد: فوتبالیست‎های گرگانی باید در خانه بخوابند و استراحت کنند، گرگان جای غیرفوتبالی‎ها است، چراکه فوتبال گرگان را نابود کردند.

بازیکن پیشکسوت فوتبال گلستان خاطرنشان کرد: من فعلا در گرگان هستم و به امید خدا برای فصل جاری اگر شرایط خوبی پیشنهاد شود از گرگان خواهم رفت.

یحیی‎نژاد تاکید کرد: هر جایی که پول خوب بدهند می‎روم، چراکه مشکل اصلی بازیکنان امروز پول است و فوتبالیست برای امرار معاش نیاز دارد تا باشگاه به او پول خوب بدهد.

بازیکن سابق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بیان کرد: من الان 33 سال سن دارم و از سن جوانیم گذشته است که به‌دنبال سکوی پرتاب و مسائل این‌چنینی باشم و تا 40 سالگی هم وقت دارم که بازی کنم.

بر اساس این گزارش، علی یحیی‎نژاد سابقه بازی در تیم‎های فوتبال ملوان بندرانزلی، راه‎آهن تهران و تراکتورسازی تبریز را در کارنامه خود دارد.

بازی خیرخواهانه دو تیم فوتبال منتخب 1998 و سرخ‌پوشان گرگان، عصر امروز در ورزشگاه 15 هزار نفری کریم‎آباد گرگان به نفع کودکان بیماری‌های خاص برگزار شد که در نهایت دو تیم با نتیجه یک بر یک به کار خود پایان دادند./فارس

انتهای پیام/

کردکویی می گوید:

آقای یحیی نژاد عزیز فوتبال کردکوی زمانی که تیمهایش در لیگ مازندران آن زمان که یکی از قویترین لیگهای کشور بود جولان می دادند و جزء چهار تیم بالای جدول بودند را نابود کردند گرگان آن زمان هم فوتبال خوبی نداشت و جزء تیمهای متوسط مازندران بود الان در سطح استان تیم و بازیکن در سطح بالا یی نداریم یا انگشت شمار . وقتی اقتصاد استان ضعیفترین در سطح کشور است و هیچ ارگان و کارخانه ه ای تیمداری نمیکند چطور می توان انتظار داشت فوتبال استان رشد کند و بازیکنهای قدری تحویل دهد .!!!!!!

جمعی از شهروندان می گوید:

اولا آقای یحیی نژاد، فوتبال کردکوی در لیگ مازندران فوق العاده بود…. یاد تیم های بهپاک بهشهر، استقلال بهشهر، نکاچوب ساری و نفت قائم شهر، غقاب و شاهین جویبار و دریای بایل و …… بسیاری تیم های خوب مازندران بخیر……..ضمنا آقای یحیی نژاد شما خودتان در اواخر لیگ مازندران هم بازی می کردید….

ارسال نظر