فیلم سینمایی اشنوگل در کردکوی اکران عمومی شد+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 102 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:00 ق.ظ، یکشنبه، 24 دی، سال 1396 نظرات بدون نظر

فیلم سینمایی اشنوگل با استقبال خوب مردم در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی اکران شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ اشنوگل یکی از آثار سینمایی خاص دفاع مقدس است و اصالت یک حماسه را به صورت فردی و جمعی تجربه می کنیم.

آثار دفاع مقدس در سینمای ما حضور قابل ملاحظه ای دارد و اشنوگل فیلمی است که میتواند توجه مخاطب را در ژانر دفاع مقدس به خود جلب کند.

اشنوگل فیلمی به کارگردانی علی سلیمانی و هادی حاجتمند، نویسندگی ابراهیم اصغری و مهدی محمدی و تهیه کنندگی ابراهیم اصغری با بازی برزو ارجمند و ماه چهره خلیلی ساخته سال 1395 است.فیلم سینمایی اشنوگل

فیلم سینمایی اشنوگلسینما،تئاتر،تلویزیون

اشنوگل ساخته مشترک علی سلیمانی و هادی حاجتمند یک اثر دفاع مقدسی با موضوعی نو و جسورانه است.

فیلمی که پرده ای دیگر از دلاوری ها و مظلومیت های رزمندگان اسلام به ویژه حماسه سازان غواص را به تصویر کشیده است.

اشنوگل در ادامه سینمایی کردن دلاوری ها و شهادت های مجاهدان غواص در جبهه های نبرد حق علیه باطل ساخته شده و سوژه ای پرتنش را وارد قصه تازه و گیرای خودکرده است.

روایتی کوتاه از داستان فیلم سینمایی اشنوگل

فیلم سینمایی اشنوگل روایت یونس به عنوان فرمانده گردان غواصان سه شب قبل از عملیات در حالی که در صدد حفر تونلی در منطقه عملیاتی بوده، مفقودالاثر شده است، حالا پس از 30 سال اطلاعاتی به دست می آید که نشان می دهد احتمالاً یونس زنده است و در آن زمان به واسطه منافقین قرارگاه اشرف با دشمن همکاری کرده است.

برزو ارجمند، ماه چهره خلیلی، کاوه سماک باشی، رحیم نوروزی، محمد عفراوی، محمد دلشگا، محمدرضا اربابی، مصطفی نصیری، علی عبادی، لویک زاکاریان و… بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

بنابراین گزارش؛ فیلم سینمایی «اشنوگل» که روایت رزمندگان غواص است به صورت رایگان برای جمع کثیری از مردم کردکوی در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به روی پرده رفت.

تصاویری از این اکران در کردکوی:

انتهای پیام/

ارسال نظر