فیلم لحظه واژگونی گاری لبو فروش جنجالی تهران+دانلود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 425 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:22 ب.ظ، شنبه، 12 دی، سال 1394 نظرات بدون نظر

انتشار عکسی در فضای مجازی با عنوان برخورد شدید عوامل شهرداری با یک مرد لبو فروش ، واکنش محمد باقر قالیباف شهردار تهران را در پی داشت.

3970651_446به گزارش سرویس چندرسانه ای رادکانا به نقل از باشگاه خبرنگاران، روز گذشته انتشار عکسی در فضای مجازی با عنوان برخورد شدید عوامل شهرداری با یک مرد لبو فروش ، واکنش محمد باقر قالیباف شهردار تهران را در پی داشت.

به طوری که شهردار تهران پس از رویت تصویر ادعا شده در شبکه های اجتماعی، دستوری مبنی بر رسیدگی به این مسئله توسط سازمان بازرسی شهرداری تهران را صادر و تاکید کرد که در صورت صحت موضوع، با عوامل اجرایی برخورد خواهد شد. همچنین دفتر شهردار تهران از کسانی که مستندی در این رابطه در اختیار دارند درخواست کرد تا مستندات خود را از طریق شماره تلفن 1888 در اختیار شهرداری قرار دهند.
به دنبال پیگیری های صورت گرفته توسط خبرنگار ما از شاهدان عینی این ماجرا چنین مطرح شد که شهرداری چندین مرتبه به این لبو فروش تذکر داده اما وی توجه نکرده و به دنبال آن ماموران شهرداری قصد جمع آوری بساط این لبو فروش را داشتند که متاسفانه با واژگونی گاری توسط خود لبو فروش مواجه شدند.
البته فیلمی 30 ثانیه ایی نیز در اختیار باشگاه خبرنگاران قرارگرفته  گویای این واقعیت است که خود لبو فروش گاری را وازگون می کند؛ اما انچه مسلم است در رابطه با قبل و بعد این اقدام فیلمی در اختیار نیست تا  بتوان دقیق تر رفتار ماموران را پیش از این برخورد عصبی بررسی کرد.
مطلب دیگر در رابطه با این اتفاق این است که قصه برخورد و ساماندهی با دست فروش ها سری داراز داشته و سال‌هاست دست به گریبان مدیریت شهری است اما تا کنون  پروژه موفقی عملیاتی نشده و  روش قالب؛ ماموران سد معبر بودند که با توجه به  گستردگی قابل توجه این اقشار زحمت کش دست فروش که عمدتا هم پیگیر معاش خود هستند ؛ این نحوه تنها به طور مقطعی جواب داده است .
شاید یکی از راه های جلو گیری از این چنین اتفاقاتی تجمیع و اسکان مناسب دست فروش هاست .البته این دست فروشان نیز معتقد اند که هر زمان تصمیم بر ساماندهی بوده مبلغی از آن‌ها اخذ شده است.
لحظه واژگون شدن کاری لبو توسط این دست فروش در ادامه قابل مشاهده است.
 
انتهای پیام/
ارسال نظر