قاتل زن ۳۱ سالۀ گنبدی دستگیر شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 591 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:02 ق.ظ، چهارشنبه، 24 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

طبق اظهارات فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس صبح امروز قاتل متواری زن ۳۱ ساله که ۵ روز پیش در شهرک انقلاب این شهرستان به قتل رسیده بود دستگیر شد.

thumb276-1059c0b9154da7d0ffa20880b35efcb3

به گزارش رادکانا به نقل از قابوس نامه ، سرهنگ محمد علی عسگری فرمانده انتظامی گنبد گفت:۵ روز پیش در پی تماس یکی از شهروندان با نیروی انتظامی  وحضور نیرو ها در منزلی در شهرک انقلاب ، جسد زنی ۳۱ ساله که با ۳ ضربه  چاقو به قتل رسیده بود کشف شد و بلافاصله مسئولین قضایی وانتظامی و اکیپ ویژه در صحنه حاضر شدند  وتحقیقات آغاز شد.

وی افزود فرزند ۹ ساله مقتول که در خانه حضور داشته به مامورین ما گفت :با سرو صدای مادرم  که فریاد می زد” دزد ” از خواب بیدار شدم و وقتی به سمت صدا حرکت کردم فردی را دیدم که از آشپزخانه خارج شد و فرار کرد که شبیه  ” وحید” دوست پدرم  بود.

سرهنگ عسگری ادامه داد در پی اظهارات این کودک شناسایی با مشخصات مذکور در دستور کار قرار گرفت و چندین نفر با مشخصات اعلام شده دستگیر و بازجویی از آنها آغاز شد و بالاخره در بازرسی از منزل  مردی ۲۹ ساله به نام ” وحید.ا ” ،در داخل لگن د ر حمام  لابه لای لباس هایش یک تیغه چاقو کشف شد.

افرمانده انتظامی گنبد گفت: پس از ۷ ساعت بازجویی تخصصی ، وحید.ا به قتل اعتراف کرد. انگیزه وی سرقت بوده که  منجر به قتل شده است.

وی در پایان اذعان داشت؛ بعد از اعتراف قاتل صحنه قتل بازسازی و قاتل با قرار بازداشت به مراجع قضایی تحویل داده شد.

ارسال نظر