قاتل علی آبادی پس از دو هفته فرار توسط پلیس کردکوی دستگیر شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,367 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:33 ق.ظ، یکشنبه، 13 اردیبهشت، سال 1394 نظرات بدون نظر

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی از دستگیری قاتلی که دو هفته پیش در شهرستان علی آباد، جوان ۲۵ ساله ای را با ضربه چاقو به قتل رساند خبر داد.

Ghatl_98به گزارش رادکانا، سرهنگ محمود علی فر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: در پی وقوع یک فقره قتل در شهرستان علی آباد کتول که قاتل پس از ارتکاب جرم از صحنه متواری گردیده بود با توجه به شناسایی قاتل و احتمال تردد و یا حضور وی در دیگر شهرستان های استان گلستان اکیپ ویژه ای از پلیس آگاهی شهرستان کردکوی جهت رصد مجرمین سابقه دار تشکیل گردید.

وی ادامه داد: با انجام تحقیقات میدانی و اشرافیت کامل پلیس بر حوزه استحفاظی و بکارگیری منابع و مخبرین ردپای قاتل فراری که دو هفته قبل در علی آباد کتول مرتکب قتل گردیده بود در شهرستان کردکوی محرز گردید.

این مقام انتظامی افزود: پس از شناسایی کامل قاتل و تحت نظر گرفتن افراد مرتبط با وی بالاخره مخفیگاه وی شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی و طراحی عملیات دستگیری در یک اقدام غافلگیرانه قاتل را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دادند.

فرماندهی انتظامی شهرستان کردکوی بیان داشت: در تحقیقات بعمل آمده متهم معترف به قتل گردید همچنین در بررسی سوابق کیفری متهم مشخص گردید در چندین مورد اعمال مجرمانه دیگر نظیر شرارت، درگیری با مأمورین، فراری دادن متهم و… نقش داشته است.

سرهنگ محمود علی فر در پایان با بیان اینکه کردکوی محل امنی برای مجرمین نیست افزود: پلیس کردکوی با تمام توان خود با افرادی که به هر نحوی قصد ایجاد ناهنجاری و اعمال مجرمانه در جامعه را دارند برخورد و شهروندان درخواست کرد کوچکترین حرکات افراد مشکوک و مخل نظم و امنیت را با پلیس  در میان بگذارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر