قاتل مامور نیروی انتظامی گلستان، به دار مجازات آویخته شد + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 369 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:55 ب.ظ، چهارشنبه، 29 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

صبح امروز، عامل شهادت مامور نیروی انتظامی آق قلا در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش سرویس جنایی رادکانا به نقل از راه اسپی دژ، محمد حسین نوبخت رئیس دادگستری شهرستان آق‌قلا در خصوص اعدام ا.س گفت : اجرای عدالت و برخورد با مجرمان از وظایف اصلی قوه قضاییه میباشد در همین راستا حکم جلب این مجرم سابقه دار توسط مقام محترم قضایی صادر شده و به نیروی انتظامی ابلاغ شد.

وی افزود : با مراجعه مامورین نیروی انتظامی به محل اختفا ، مجرم با سلاح گرم به سوی مامورین تیراندازی میکند که منجر به شهادت یکی از مامورین خدوم نیروی انتظامی میشود.

ریس دادگستری شهرستان آق قلا در ادامه گفت: قانون در برخورد با مجرمین هیچ مصامحه ای ندارد در همین راستا امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۸ صبح مجرم در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد.

همچنین هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری استان در این رابطه گفت : پرونده این فرد پس از تایید حکم قصاص در دیوان عالی کشور و استیذان رئیس قوه قضاییه، برای اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب آق‌قلا فرستاده شد.

گفتنی است این فرد به اتهام، زورگیری، تیراندازی با اسلحه و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم، از سوی ماموران نیروی انتظامی تحت تعقیب بود که هنگام دستگیری پنج مامور نیروی انتظامی را با اسلحه شکاری زخمی کرد که یکی از این ماموران به نام «گروهبان یکم حسین دیلم‌کتولی» بر اثر شدت جراحات وارده، به شهادت رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر