قاتل نامرئی جان ۴ نفر را در روستای قرنجیک نظر آخوند آق قلا گرفت + اسامی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 705 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:03 ب.ظ، شنبه، 23 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

صبح روز پنج شنبه ۴ نفر در روستای قرنجیک نظر آخوند در ۲۳ کیلومتری بندر ترکمن و ۱۲ کیلومتری غرب آق قلا توسط گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.

2661-300x128به گزارش رادکانا به نقل از اسپی دژ، قاتل نامرئی هر ساله از راه مورد علاقه خود موجب مسمومیت و خفگی شده و افراد زیادی از این طریق در فصول سرد سال جان خود به او می دهند.

صبح روزپنج شنبه 4 نفر در روستای قرنجیک نظر آخوند در 23 کیلومتری بندر ترکمن و 12 کیلومتری غرب آق قلا توسط گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.

ساعت در حدود 8 و 30 دقیقه بود که اعلام شد چهار نفر در ساختمان کارواش برادران آتابای دیگر بیدار نشدند و به بیمارستان آل جلیل آق قلا منتقل شده ولی به زندگی خود پایان داده بودند.

رسول آتابای که مدیریت این کارواش را بر عهده داشت به همراه حسن دوگونچی ، دولت قره قول و محمود ثاتبی که همگی 23 تا 26 سال سن داشته اند به علت رعایت نکردن نکات ایمنی در استفاده از وسایل گرمایشی گازی به زندگی خود پایان دادند.

بیایید از همین حالا بر لوازم گازی خود نگاهی بیاندازیم چرا که پیشگیری تنها راه در امان بوده از این قاتل می باشد.


 

مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر