قارنلی می تواند فاتح قلوب مردم گلستان باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,027 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:24 ب.ظ، شنبه، 3 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

خاصیت انسان اینست که بعد از دیدن چندباره یک صحنه حتی اگر خنده دار باشد، رنگ و بوی تکراری می گیرد لذا می طلبد علیرضا گالش یا همان قارنلی به متون و اشعار خود رنگ و بوی نو و بومی بدهد تا همچنان فاتح قلوب مردم گلستان باشد.

13911224000268_PhotoLبه گزارش خبرنگار رادکانا، دنیای امروز ارتباطات و ابتکارات نو باعث شده تا مردم که دسترسی بسیاری به تکنولوژی پیشرفته ارتباطی دارند قانع به وسایل و تجربه های روز نباشند و مدام به دنبال ظهور پدیده های شگفت انگیز جدید باشند.

دنیای هنر و بازیگری یکی از این عرصه هاست که وقتی با طنز و شادمانی مخلوط می شود طرفداران بیشتری را پای رسانه می نشاند که در سالهای اخیر در کشور ما طنزپردازانی چون مهران مدیری، حمید لولایی، رضا عطاران، سعید آقاخانی و مهران غفوریان جزو پیشگامان این جریان بودند.

در حالت بومی هم در سطح استانها پدیده هایی ظهور کردند که با چاشنی طنز توانسته اند در دل مخاطبین بومی و استانی جایی را برای خود دست و پا کنند و در استان گلستان نیز در سالهای اخیر تنها کسی که توانسته بیش از همه در این زمینه زبانزد خاص و عام شود علیرضا گالش مشهور به قارنلی اهل شهرستان کردکوی می باشد.

قارنلی ابتدا در برنامه های جشنی که نهادها و سازمانهایی مانند سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری می گرفتند شرکت و با اجرای موفق و نشاندن خنده بر لبان مردم در دل آنها جای گرفت و این اقبال و تقاضاهای دنبال آن باعث شد تا صدا و سیمای مرکز سبز استان گلستان که بی روح و کسل کننده شده بود از وجود این هنرمند توانمند گلستانی برای پیشبرد برنامه های خود و جذب مخاطب بهره ببرد.

قارنلی الحق و الانصاف توانست مخاطبین گلستانی را هر شب ساعت 9 در برنامه میعاد شبانه میخکوب کند.

همگان بیاد دارند که آذرماه امسال و شب یلدای 92 و روزهای قبل از آن را قارنلی با اجراهای موفقی پشت سر گذاشت و مردم استان در بین این همه شبکه دیجیتال که به 21 کانال رسیده و برخی از آنها در ساعت 9 شب برنامه های خوبی هم داشتند اما ترجیح می دادند قارنلی را نگاه کنند.

به هر حال طنز یک کاراکتر موقت است و اثر موقتی هم دارد یعنی خنده فقط همان لحظه بر جان بیننده می نشیند و اگر بی محتوا و سبک باشد خیلی زود از ذهن مخاطب عاقل می پرد یا اینکه در ذهن مخاطب شرور تبدیل به یک سوژه منفی هر روزه می شود.

از طرفی خواندن اشعار تکراری و صحنه های یکسان برای بیننده ای که چندبار آنها را دیده، عادی می شود و بعد از چندبار تکرار شدن به نوعی میل باطنی خود را از دست می دهد لذا می طلبد علیرضا گالش یا همان قارنلی به متون و اشعار خود رنگ و بوی نو و بومی بدهد تا همچنان فاتح قلوب مردم گلستان باشد.

لذا پایگاه خبری تحلیلی رادکانا در راستای روشنگری و حمایت از پتانسیل های موجود در شهرستان و استان و در جهت رفع نواقص و کاستی های موجود در شهرستان و استان قدم برداشته که هدف آن توهین و جسارت به هیچ ارگان، اشخاص و گروهی نیست و می کوشد تا از قشر هنرمند، فرهیخته، نخبه و هر کسی که به هر نوعی برای کشور، استان و شهرستان ما افتخار آفرینی می کند حمایت کند.

در پایان پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از هرگونه توهین روی داده در این پایگاه عذرخواهی می نماید.

ارسال نظر