قاریان ممتاز کشوری مهمان ششمین کرسی تلاوت قرآن کریم بالاجاده خواهند بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 361 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:32 ق.ظ، دوشنبه، 9 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

ششمین کرسی تلاوت قران مجید در ۱۶ بهمن ماه (دهه مبارک فجر) در حسینیه بالامحله به میزبانی هئیت عزاداران حسینی برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس قرآن و عترت رادکانا؛ عضو امنای هیئت عزاداران حسینی بالاجاده؛ از برگزاری ششمین کرسی تلاوت قرآن مجید در دهه مبارک فجر خبر داد.

حاج علی جوادی برگزاری کرسی تلاوت قرآن مجید در دهه فجر و در مورخ ۱۶ بهمن به میزبانی هئیت عزاداران حسینی (بالامحله) با حضور اساتید و قاریان ممتاز کشوری چون “استاد محمدمحمدی نژاد” و قاریان ممتاز استان گلستان اساتید محترم آقایان “علی صالح المومنین” و “امیررضا پاوندی” و با حضور معنوی حافظ کل قرآن “استاد جواد شاهینی”برگزار خواهد شد.

جوادی افزود: این دومین کرسی تلاوت قرآن کریم است که هیئت عزاداران حسینی بالاجاده افتخار میزبانی آن را دارد.

مسئول هیئت عزاداران حسینی به اهداف برگزاری این نشست قرآنی پرداخت و به ترویج فرهنگ قرآنی و انس بیشتر اهالی بالاخص نسل جوان با قرآن مجید پرداخت که الحمدالله روستای بالاجاده یکی از پیشگامان این حرکت معنوی و ارزشی است.

در برگزاری ۵ کرسی برگزار شده گذشته نیز استقبال بسیار خوبی شده است و برگزاری بیشتر این گونه برنامه های قرانی فضای معنوی روستا را پربارتر و غنی تر می سازد.

عضو شورای اسلامی بالاجاده به نقش تشکل های مردم نهاد و هیئت های مذهبی در ترویج این سنت ارزنده و فرهنگ سازی برای انتقال آموزه های قرآنی و ترویج فرهنگ قرانی را بسیار با اهمیت خواند.

انشالله با برنامه ریزی شورای فرهنگ عمومی روستای بالاجاده ؛ برنامه کرسی تلاوت قرآنی نهادینه و عمومی شود و سایر هیئت ها هم در برگزاری آن اهتمام و این فرهنگ به صورت محله ای در روستا رونق گیرد.

جوادی به چهل سال همراهی و پشتیبانی مردم ایران اسلامی با انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را بسیار با اهمیت و غنی بخشی به محتوا و تبیین صحیح خدمات نظام مقدس به مردم را بسیار با اهمیت خواندند.

به همین اهمیت برنامه های متنوع و بسیار فرهنگی برای دهه فجر امسال برنامه ریزی شده است که اجرایی خواهد شد که مهمترین آن کرسی تلاوت قرآن و برگزاری هفدمین یادواره شهدای روستا می باشد که انشالله ملت قدرشناس و انقلابی روستا چون گذشته مشارکتی چشم گیر خواهند داشت.

گفتنی است ششمین کرسی تلاوت قران مجید در 16 بهمن ماه (دهه مبارک فجر ) در ساختمان حسینیه بالامحله به میزبانی هئیت عزاداران حسینی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر