قتل نوجوان ۱۳ ساله گلستانی/ قاتل در کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 176 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:56 ب.ظ، شنبه، 11 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

جانشین انتظامی گلستان از دستگیری قاتل نوجوان گالیکشی در کمتر از ۱۰ ساعت خبر داد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ سرهنگ مسعود فروزان نیا در گفتگو با خبرنگار پلیس، گفت: عصر روز پنجشنبه اعضاء خانواده ای در گالیکش از طریق تماس با ۱۱۰ خبر از مفقودی پسر ۱۳ ساله خود دادند.

وی گفت: پس از اعلام مفقودی با تشکیل تیمی ویژه تحقیقات برای پیدا کردن نوجوان آغاز شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با تلاش ماموران انتظامی و کسب اطلاعات بیشتر از خانواده نوجوان مشخص شد که وی مفقود نشده است و در بررسی های مقدماتی دریافتند که مردی ۲۷ ساله به عنوان کارگر در دامداری آنان مشغول به کار بوده و اعتیاد شدید به موادمخدر داشته است.

سرهنگ فروزان نیا با اشاره به تحقیقات صورت گرفته از مرد ۲۷ ساله تصریح کرد: با ارائه شواهد و مدارک از سوی ماموران وی سرانجام لب به اعتراف گشود و به قتل نوجوان اعتراف کرد.

جانشین انتظامی استان خاطرنشان کرد: متهم به همراه دو همدست وی پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

ترس از فاش شدن یک ماجرا، قتل نوجوان گالیکشی را رقم زد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گالیکش گفت : شواهد و قراین نشان می دهد نوجوان گالیکشی شاهد ماجرایی بوده که ترس از فاش شدن همین ماجرا ، قتل او را رقم زد.

عباس عرب افزود : نوجوان 13 ساله گالیکشی از ساعت 9 شب پنجشنبه 9 شهریور تا عصر دیروز مفقود بود که پس از ساعت ها جستجوی مردم و نیروهای هلال احمر در مناطق جنگلی اطراف روستای محل زندگی او و رودخانه محلی ، جنازه این نوجوان در انبار کاه خانه شان در حالیکه زیر کیسه های بزرگ کاه توسط قاتل پنهان شده بود ، کشف شد .

به گفته ی عرب ، در بررسی های انجام شده، دو نفر به اتهام قتل بازداشت شدند که یکی از آن ها به قتل این نوجوان اعتراف کرده است .

دادستان عرب افزود : تحقیقات برای بررسی علت دقیق قتل ، همچنان ادامه دارد و مراحل بازپرسی در دادسرای این شهرستان در حال انجام است .

به گفته عرب ، بر اساس اظهار نظر اولیه پزشکی قانونی این کودک بر اثر اصابت جسم سخت به پشت سر ، به قتل رسیده است .

انتهای پیام/

ارسال نظر