قتل یک زن و یک مرد در جنگل النگدره گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,901 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:31 ق.ظ، دوشنبه، 7 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

پیدا شدن جسد زنی ۴۲ ساله که بدنش در اثر گذشت زمان ، کرم افتاده بود و همچنین پیدا شدن جسد سوخته یک مرد در خودروی سمند در جنگل الگندره ناهارخوران از حوادث تلخ هفته گذشته در گرگان بود .

thumb271-bbb6d00ce3262182073261caf17da847به گزارش رادکانا، منابع خبری از پیدا شدن جسد زنی حدودا 42 ساله در حوالی جنگل النگدره در روزهای پایانی هفته گذشته خبر دادند که پیکرش در اثر گذشت زمان دچار تخریب بافت های بدن و کرم خوردگی شده و قابل شناسایی نبوده است .

بعد از منتشر شدن بوی تعفن ناشی از پوسیدگی جنازه و مواجه شدن برخی افراد با جسد این زن ،  بلافاصله مراجع انتظامی به محل حادثه رسیدند و پس از تحقیقات اولیه در این مورد ، جنازه جهت شناسایی به پزشکی قانونی منتقل گردید .

لازم به ذکر است همراه این جسد ، هیچ مدرک و نشانه ای برای شناسایی وجود نداشته  و علت ، چگونگی و زمان دقیق قتل مشخص نیست .

همچنین گفته می شود در روزهای پایانی هفته قبل ، جسد مردی که به همراه خودروی سمند به آتش کشیده شده بود نیز در جنگل النگدره ناهارخوران پیدا شده است . از این حادثه نیز به علت نابودی مدارک و آثاری که باعث شناسایی فرد مذکور  و گویای علت و چگونگی آن باشد وجود نداشته است .

مراجع انتظامی و قضایی تحقیقات اولیه در این زمینه را آغاز کرده اند .

آنچه در خصوص این حادثه قابل ذکر است اینکه ، پلاک این خودروی سمند ،  نمره شاهرود است .

ارسال نظر