قتل یک جوان با اسلحه شکاری در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,225 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:45 ق.ظ، سه شنبه، 5 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

روز یکشنبه در جنگل شهرستان کردکوی جسد فردی بنام (م – ب) که با سلاح شکاری کشته شده بود پیدا شده و به بیمارستان این شهرستان انتقال داده شد.

ryrtyryryryبه گزارش خبرنگار رادکانا، در تاریخ 3/6/92 در جنگل شهرستان کردکوی جسد فردی بنام (م- ب) که با سلاح شکاری کشته شده بود پیدا شده و به بیمارستان این شهرستان انتقال داده شده است.

پس از بررسی های اولیه بعمل آمده از سوی مراجع قانونی معلوم شد فردی بنام (ک-ک) از دوستان نزدیک مقتول که با هم شکار می رفتند متهم ردیف اول می باشد.

با توجه به دستگیری و بازجویی های صورت گرفته از متهم، وی هنوز اعتراف نکرده است.

لازم بذکر است یک مورد تیراندازی با سلاح شکاری در هفته اخیر در شهرستان کردکوی رخ داده است که در آن به سوی چادر فرهنگی مستقر در مزار شهدای گمنام شهر واقع در جنگل کردکوی تیراندازی نموده اند که در این تیراندازی دو نفر از بسیجیان شهرستان که هویت معلوم دارند مصدوم شده اند.

با توجه به تیراندازی های اخیر در سطح شهرستان کردکوی در نگاه اول نشان از وجود سلاحهای غیر مجاز و سوء استفاده حاملان آن و در نگاه عمیق تر ضمن نارضایتی مردمی از وضعیت موجود و عدم برخورد لازم با عاملان آن موجبات نارضایتی را با ایجاد رعب و وحشت را در شهرستان فراهم آورده است.

سوجی می گوید:

چرا مسئولین در شهر فکری نمیکنن چرا هر کسی مرتکب قتل میشه اعدام نمیکین اگر تو شهر یه اعدام انجام بشه دیگه کسی جرات این کارا نداره بخدا مردم گناه دارن

ارسال نظر