قدرت نداشته باشیم پای میزمذاکره نمی‌آیند/افزایش توان برای دفاع
تعداد بازدید تعداد بازدید: 169 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:03 ب.ظ، یکشنبه، 15 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه تا قدرت نداشته باشیم با ما مذاکره نمی‌کنند، گفت: هر اقدامی که لازم باشد، برای بروزرسانی خود انجام می‌دهیم.

دریادار سیاریبه گزارش رادکانا به نقل از مهر، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در حاشیه مراسم ترحیم مادر سردار سلامی که عصر امروز در شهرک شهید محلاتی برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در خصوص بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره موشک و مذاکره، اظهار داشت: تا قدرت نداشته باشیم، با ما مذاکره نمی‌کنند و اگر قدرت داشته باشیم، پای میز مذاکره می‌آیند.

وی با بیان اینکه اگر قدرت نداشته باشید، زیر پا له می‌شوید، افزود: جمهوری اسلامی ایران الحمدالله برترین قدرت منطقه است اما نه به قصد تجاوزگری؛ بلکه به قصد احقاق حق خود و دفاع از منابع و مرزهای خود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: بنابراین من به عنوان مسئول دریاهای کشور می‌گویم هر اقدامی که لازم باشد، برای بروزرسانی خود انجام می‌دهیم.

دریادار سیاری در ادامه گفت: ناوشکن و زیردریایی می‌سازیم و اژدر و موشک درست می‌کنیم تا توان خود را بالا ببریم و همانطور که مقام معظم رهبری گفتند برای دفاع و نه برای تجاوزگری؛ این واقعیتی است که با جدیت دنبال می‌کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر