حضور پرشور در انتخابات نشان از درایت، شعور و بصیرت بالای ملت ایران بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 130 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:10 ق.ظ، جمعه، 5 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده مرزبانی استان گلستان از کارکنان مرزبانی استان و مردم ولایتمدار از حضور حماسی آنان در انتخابات تقدیر کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ پس از پایان شمارش آراء و اعلام منتخب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فرمانده مرزبانی استان گلستان طی سخنانی در جمع مسئولین و کارکنان مرزبانی استان، از تلاشهای مجاهدانه کارکنان مرزبانی استان و همچنین مردم فهیم و ولایتمدار استان گلستان در خلق حماسه بی نظیر انتخابات اخیر 29 اردیبهشت تقدیر کرد.

وی حضور مردم ولایت مدار استان گلستان را در پای صندوق های رای را یک حضور حماسی و بیادماندنی خواند و گفت: حضور پرشور در انتخابات 29 اردیبهشت نشان از درایت، شعور و بصیرت بالای ملت ایران و استان گلستان داشت و برگ زرینی بر افتخارات مردم استان افزود.

“سرهنگ پاسدار ولی الله رضائی نژاد” ادامه داد: مشارکت گسترده در این دوره از انتخابات مبیّن فهم سیاسی مردمی است که برای تعیین آینده خود پای صندوق های رأی حاضر شدند و انصافاً سنگ تمام گذاشتند.

وی در ادامه از دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از کارکنان شورای نگهبان، وزارت کشور، استانداری، فرمانداری، اعضا ستاد انتخابات، هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی و اعضا شعبه های اخذ رای بخصوص کارکنان نیروی انتظامی در حوزه های شهری و روستائی و کارکنان مرزبانی که در نقاط مرزی پای کار بوده اند و در برپایی انتخابات سالم تلاش کردند، تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر