قریب به ۹۰ یتیم تحت پوشش کارکنان خیر شرکت قرار دارند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 151 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:00 ب.ظ، دوشنبه، 22 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا، مهندس صفرعلی جمال لیوانی در گفتگو با خبرنگار ما در این رابطه گفت: در راستای توجه به ایتام و محرومین استان با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) تنی چند از کارکنان نوعدوست شرکت گاز استان گلستان حدود ۹۰ یتیم را تحت پوشش و مساعدت مالی خود قرار دادند.   وی افزود: در […]

ااابه گزارش رادکانا، مهندس صفرعلی جمال لیوانی در گفتگو با خبرنگار ما در این رابطه گفت: در راستای توجه به ایتام و محرومین استان با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) تنی چند از کارکنان نوعدوست شرکت گاز استان گلستان حدود 90 یتیم را تحت پوشش و مساعدت مالی خود قرار دادند.
 
وی افزود: در این حرکت خداپسندانه که مورد تاکید دین مبین اسلام است ماهیانه از حقوق تعدادی کارکنان خیر گاز گلستان مبالغی بصورت مستمر کسر و با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) به حساب ایتام تحت پوشش واریز می شود.
 
مهندس جمال لیوانی ضمن تقدیر از حامیان خیر و نوعدوست شرکت تصریح کرد: در ایام لیالی قدر و شهادت مولی متقیان علی (ع) واحد سیار کمیته امداد در محل سالن ورودی شرکت مستقر شده و فرم هایی را جهت تحت پوشش گرفتن ایتام توزیع کردند که خوشبختانه در این ایام پر خیر و برکت جمعی از همکاران به این حرکت انسان دوستانه لبیک گفته و تعدادی از ایتام را تحت پوشش خود قرار دادند.
 
وی ضمن تقدیر از تلاشهای خالصانه و نوع دوستانه مدیر کل و مجموعه خدوم کمیته امداد امام خمینی (ره) در حمایت از ایتام و نیازمندان بویژه در ماه پرخیر و برکت رمضان افزود: دستگیری و توجه به ایتام و محرومین در اسلام بسیار سفارش شده است و بنابراین حرکت در این مسیر بسیار ارزشمند بوده و خیرات و برکات زیادی را برای خیرین بهمراه دارد.
 
مدیرعامل گاز گلستان در پایان اظهار داشت: امیدواریم این همیاری و مساعدت مورد عنایت و رضایت حق تعالی قرار گرفته باشد و توفیق حضور مستمر در این حرکت انسان دوستانه و معنوی نصیب کلیه علاقه مندان گردد.
انتهای پیام/
ارسال نظر