قطعاً و یقیناً مردم ما از گفتن مرگ بر آمریکا غافل نمی شوند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 492 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:31 ب.ظ، دوشنبه، 13 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی گفت: وی در پایان اظهار داشت: قطعاً و یقیناً مردم ما از گفتن مرگ بر آمریکا غافل نمی شوند و این راهپیمایی ها و حرکتهای مشابه آن تا زمانی که استکبار جهانی محو نشود ادامه خواهد داشت.

IMG_4161رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی در حاشیه راهپیمایی 13 آبان 92 در گفتگو با خبرنگار رادکانا در خصوص رویدادها و حوادث 13 آبان و انقلاب عنوان کرد: همه این حرکتهای عظیم و مردمی که اتفاق می افتد ریشه عبادی و معنوی دارد.

وی افزود: اگر رویدادها و حوادثی که در طول تاریخ انقلاب و 13 آبان رخ داد را بررسی کنیم؛ از تبعید حضرت امام خمینی (ره) که در اعتراض به قانون کاپیتولاسیون بود و شهادت دانشجویان در مقابل دانشگاه و همچنین تسخیرلانه جاسوسی، تمامی این حوادث یک ماهیت واحد داشتند و آن ماهیت ضداستکباری این رویدادها و حوادث در تاریخ انقلاب اسلامی بود.

الیاسی خاطرنشان کرد: ضمن اینکه خود انقلاب ما یک ماهیت ضد استکباری و ضد استبدادی داشت و ماهیتش مبارزه با ظلم و ستم بود که در واقع این انقلاب به رهبری حضرت امام(ره) برگرفته و رونوشتی از انقلاب اباعبدالله الحسین(ع) بود که همانا انقلاب اباعبدالله الحسین(ع) در مقابل ظلم و ستم بود و ماهیتی ظلم ستیز داشت.

وی در پایان اظهار داشت: قطعاً و یقیناً مردم ما از گفتن مرگ بر آمریکا غافل نمی شوند و این راهپیمایی ها و حرکتهای مشابه آن تا زمانی که استکبار جهانی محو نشود ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر