قناعت: اجازه عرضه اندام به فتنه‎گران و ورشکستگان سیاسی در انتخابات نمی‎دهیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 646 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:18 ب.ظ، یکشنبه، 29 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

استاندار گلستان گفت: در انتخابات به فتنه‎گران جریان ۸۸، جریان فتنه‎های نوظهور و ورشکستگان سیاسی اجازه عرضه اندام نمی‎دهیم.

13910627000472_PhotoAیادداشت از فارس: جواد قناعت ظهر امروز در دومین جلسه شورای اداری استان با گرامیداشت سالروز سوم خرداد اظهار داشت: کسانی که در برابر فتنه اعلام موضع نکردند نمی‎توانند مورد مقبولیت مردمی قرار بگیرند.

وی خطاب به مدیران دستگاه‎های اجرایی استان تاکید کرد: همه باید برای برگزاری انتخابات پرشور در استان پای کار باشند، ما فقط با امام، شهدا و رهبری عهد اخوت بسته‎ایم و در جریان اصیل انقلاب باید حرکت کنیم.

تلاش مضاعف در خدمت‎رسانی به مردم جزو دغدغه‎های اصلی نظام است

استاندار گلستان با بیان اینکه انتخابات از اهمیت مضاعفی برخوردار است، متذکر شد: انتخابات ایران به یک موضوع بین‎المللی تبدیل شده است چنانچه بخش اعظمی از موضوعات رسانه‎ای تمام ابرقدرت‎های جهانی به این انتخابات معطوف شده است.

قناعت با اشاره به اینکه انتخابات یک رخداد عظیم و تاثیرگذار داخلی و خارجی است، تصریح کرد: نظام اسلامی ایران در این انتخابات، دو محور اساسی حضور گسترده، وسیع و بانشاط و دیگری انتخاب اصلح را دنبال می‎کند.

وی حرکت و تلاش مضاعف در خدمت‎رسانی به مردم را جزو دغدغه‎های اصلی نظام برشمرد و گفت: در کنار پیشرفت و توسعه باید پایبندی به اصول و مبانی مدنظر باشد.

همه برای شور و نشاط انتخاباتی بسیج شوند

استاندار گلستان تاکید کرد: هر چه درصد مشارکت مردم در انتخابات گسترده و وسیع‎تر باشد موجب عزت، اقتدار و مصونیت کشور خواهد شد و اقیانوس مردمی در روز 24 خرداد از هزاران مانور ارزنده‎تر است.

قناعت با بیان اینکه عرصه انتخابات برای همه سلایق سیاسی که در محور و مدار انقلاب و ولایت هستند، است، ابراز داشت: این نگاه و رویکرد نشانگر آزادی در انتخابات است.

وی تمام دستگاه‎های اجرایی استان را مجاب کرد تا برای شور و نشاط انتخاباتی در استان بسیج شوند و اذعان کرد: همه باید دقت داشته باشند آنچه سبب رخوت و بی‎میلی مردم می‎شود پرهیز و به سمت نشاط اجتماعی رهنمون شویم چراکه این رویکرد به عنوان محور اساسی و کلیدی است.

مثلث استکباری درصدد برگزاری یک انتخابات سرد و بی‎رمق در ایران است

استاندار گلستان بر ضرورت انتخاب اصلح تاکید کرد و افزود: مقام معظم رهبری معیارهای انتخاب اصلح را مطرح فرمودند لذا باید از بین‎خوب‎ها، خوبترین انتخاب شود، هر کس از فیلتر شورای نگهبان عبور می‎کند دارای حقوقی است که باید به آن احترام گذاشت.

قناعت بیان داشت: هر کسی که شاخصه‎هایش به رهبری نزدیکتر است باید انتخاب کنیم تا به هدف متعالی که همان پیشرفت معنوی و مادی است، برسیم.

وی با اشاره به اینکه مثلث استکباری آمریکا، انگلیس و اسرائیل در انتخابات ایران اهدافی را دنبال می‎کنند، خاطرنشان کرد: در راس استکبار، آمریکا می‎خواهد انتخابات برگزار نشود، یا با تاخیر برگزار شود و شاهد برگزاری یک انتخابات سرد و بی‎رمق و بی‎فروغ باشیم.

عدم انتخاب اصلح حربه جدی دشمن است/ همه چیز انقلاب به ولایت گره خورده است

استاندار گلستان با بیان اینکه انتخابات در کشورهایی که دم از دموکراسی می‎زنند هنوز به 40 درصد نرسیده است، بیان داشت: کشور ایران تا به حال انتخاباتی کمتر از مشارکت 50 درصدی را تجربه نکرده است و کمترین میزان مشارکت ایران با بالاترین میزان مشارکت انتخابات غرب اصلاً قابل مقایسه نیست.

قناعت عدم انتخاب اصلح را از حربه‎های جدی دشمن برشمرد و متذکر شد: غربی‎ها تلاش می‎کنند تا گزینه اصلح و گزینه جریان ناب اصیل انقلاب در انتخابات مورد مقبولیت مردمی قرار نگیرد لذا شبکه‎های رسانه‎ای خود را در این زمینه فعال کرده‎اند.

وی با تاکید بر اینکه باید تابع محض ولایت باشیم، یادآور شد: همه چیز این انقلاب به ولایت گره خورده است و آنچه که عامل شکست غربی‎ها و آمریکا در طول چندین سال بوده حتی به اعتراف دشمنان، عنصر ولایت است.

تمام دستگاه‎های خدمتی تا پایان عمر دولت، همچنان تلاش کنند/ رکودکاری ممنوع

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه تمام دستگاه‎های خدمتی باید تا پایان عمر دولت، همچنان کار و تلاش را ادامه دهند، اذعان کرد: کم‎کاری و رکودکاری نباید در دستگاه‎ها دیده شود که البته در این زمینه تا به حال گزارشی نشده است.

قناعت از فرمانداران تمام شهرستان‎ها خواست تا در همه عرصه‎های خدمت، نظارت جامع و کامل داشته باشند و متذکر شد: ایجاد نارضایتی، مسئله‎سازی و مانع‎تراشی در خدمت به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

ارسال نظر