قهرمانی تیم فوتسال آموزشگاه شهید ساور سفلی النگ
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,726 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:30 ب.ظ، پنج شنبه، 23 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

به همت کارشناسی تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کردکوی، یک دوره مسابقات قهرمانی فوتسال آموزشگاههای پسرانه در مقطع راهنمایی در مجتمع ورزشی امام علی (ع) برگزار شد.

به گزارش رادکانا، فینال رقابتهای فوتسال انتخابی مدارس راهنمایی شهرستان کردکوی سه شنبه 21/9/91 در مجتمع ورزشی امام علی (ع) این شهر برگزار شد.

این مسابقات به همت کارشناسی تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش از تاریخ 19/9/91 لغایت 21/9/91 باحضور 15 تیم از آموزشگاههای شهرستان کردکوی با شور و هیجان خاصی به مدت 3 روز برگزار گردید.

تیم آموزشگاه شهید ساورسفلی النگ توانست با تلاش و درخشش بازیکنان و مربیگری آقای عباد منصوری، به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد و تیمهای آموزشگاه راهنمایی شاهد و  تیم شهید کشیری چهارده نیز به ترتیب به مقامهای دوم و سوم مسابقات فوتسال آموزشگاههای ابتدایی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کردکوی نائل آمدند.

در روز پایانی این مسابقات و پس از برگزاری مسابقه فینال بین تیمهای آموزشگاه شهید ساورسفلی النگ و  آموزشگاه راهنمایی شاهد که به برتری و قهرمانی تیم شهید ساورسفلی النگ انجامید، با برگزاری مراسم شایسته و با حضور بهشتی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش، بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش، محمد حسین شاعری معاون پرورشی و فرهنگیان حاضر در مراسم، با اهداء مدال از تیمهای اول تا سوم تقدیر بعمل آمد.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر