قهرمانی نوجوان مهترکلایی در مسابقات جهانی کاراته هندوستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,055 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:02 ب.ظ، دوشنبه، 2 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

رضا وزیری نوجوان مهترکلایی و عضو جمعیت هلال احمر استان گلستان که با حمایت این جمعیت در مسابقات قهرمانی جهان کاراته سبک گوجوریو شرکت کرده موفق به کسب مدال خوش رنگ طلای این مسابقات در وزن منهای ۴۰ کیلوگرم شد.

68029216632425554494 (1)به گزارش رادکانا به نقل از وبلاگ جامع روستای مهترکلاته، مسابقات قهرمانی جهان سبک گوجوکای کاراته با شرکت 32 کشور در کشور هندوستان برگزار گردید.

 تعداد ۱۰ نفر از کاراته کاران گلستانی در معیت تیم ملی در این رقابتها حضور داشتند.

این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد که نفرات اعزامی از گلستان توانستند به ۲ مدال طلا و ۴ نقره و ۳ برنز، در دو بخش کومیته و کاتا برای کشورمان بدست آورند. 

رضا وزیری نوجوان مهترکلایی و عضو جمعیت هلال احمر استان گلستان که با حمایت این جمعیت در مسابقات قهرمانی جهان کاراته سبک گوجوریو شرکت کرده موفق به کسب مدال خوش رنگ طلای این مسابقات در وزن منهای 40 کیلوگرم شد.

68029216632425554494


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر