کارگاه المپیاد علمی بسیج دانش آموزی در کردکوی برگزار شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 802 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:28 ق.ظ، شنبه، 20 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

کارگاه المپیاد علمی بسیج دانش آموزی ساعت ۹ صبح در دبیرستان شاهد پسران با حضور صیفی دارنده مدال طلای کشوری و برنز المپیاد جهانی برگزار شد.

2235681112 (1)به گزارش خبرنگار رادکانا، کارگاه المپیاد علمی بسیج دانش آموزی ساعت 9 صبح در دبیرستان شاهد پسران با حضور صیفی دارنده مدال طلای کشوری و برنز المپیاد جهانی برگزار شد.

اسلامی مسئول هیئت رزمندگان استان گلستان هدف از برگزاری المپیاد را شکوفایی دانش آموزان ایرانی دانست و افزود: هدف از برگزاری المپیاد شکوفایی دانش آموزان ایرانی و هدف از کارگاه آموزشی، شناسایی و شکوفایی استعداد دانش آموزان در راستای مفاهیم علمی المپیاد و عمق بخشیدن به معلومات دانش آموزان در جهت شفاف شدن و روشن شدن مسیر علمی دانش آموزان است.

صیفی دارنده مدال طلای کشوری و برنز المپیاد جهانی، مدرس و مسئول باشگاه دانش پژوهان بسیج استان گلستان ضمن تشریح فعالیت های المپیاد گفت: گام اول آشنایی با المپیاد و مسیرهای ورودی به آن، آشنایی با مدال آوران جهانی و کشوری و استفاده از تجارب آنان و جلسات پرسش و پاسخ و برگزاری آزمون سنجش تشخیصی جهت انتخاب بهترین رشته المپیاد است.

صیفی اضافه کرد: در گام دوم دانش آموزان پایه های اول، دوم و سوم دبیرستان مجاز به شرکت در آزمونهای مرحله اول با هدف آمادگی هر چه بیشتر دانش پژوهان با منابع و سر فصل های آن با تدریس منابع توسط اساتید مدال آور و مجرب در آن رشته ها می باشد و در گام سوم با آزمون مقدماتی، آزمون جامع و در گام چهارم نفرات برگزیده این مرحله می توانند در مراحل آمادگی نوروزی و پا نهادن به قله های افتخار اقدام نمایند.

در این کارگاه آموزشی محمد حسین شاعری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش کردکوی، سرکار خانم گلفیروزی فرمانده بسیج دانش آموزی، اسلامی مسئول هیئت رزمندگان استان گلستان، صیفی دارنده مدال طلای کشوری و برنز المپیاد جهانی، مدرس و مسئول باشگاه دانش پژوهان بسیج استان و دیگر اعضاء در جمع دانش آموزان دبیرستان شاهد برگزار شد.

 

 

ارسال نظر