کشف بیش از ۱۵ هزار لیتر روغن صنعتی غیربهداشتی در گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 260 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:50 ق.ظ، سه شنبه، 1 تیر، سال 1395 نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی گرگان از کشف ۱۵ هزار و ۵۰۰ لیتر روغن غیربهداشتی صنعتی در این شهرستان خبر داد.

IMAGE11466486060963به گزارش سرویس جنایی رادکانا، سرهنگ “رضا عسکری” در گفت‌ وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: در پی کسب اخباری مبنی برحمل مقداری روغن غیربهداشتی صنعتی به وسیله یک دستگاه کامیونت در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پاسگاه انتظامی انجیراب قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام گشت های محسوس و نامحسوس در نهایت موفق به شناسایی خودروی مذکور در یکی از خیابان‌های سطح شهرستان شدند.

عسکری افزود: ماموران به راننده خودرو با علائم هشداردهنده، دستور توقف دادند و راننده با مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد که در یک تعقیب و گریز کوتاه پلیسی دستگیر شد.

این مقام انتظامی، خاطرنشان کرد: طی هماهنگی انجام شده با مقام قضائی در بازرسی از خودرو، 15 هزار و 500 لیتر روغن غیربهداشتی برای مصرف در دامداری‌ها و همچنین غذای مرغ کشف شد.

وی بیان داشت: در تحقیقات فنی انجام شده، مشخص شد که متهم قصد انتقال مواد کشف شده را از آمل به مقصد شهرستان مشهد داشته است تا به صورت غیرمجاز اقدام به فروش آنها کند.

سرهنگ عسکری، تصریح کرد: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و بار مکشوفه تحویل اداره تعزیرات حکومتی شد.

فرمانده انتظامی گرگان در پایان ضمن تشکر از همکاری شهروندان از آنان خواست، هرگونه اخبار و اطلاعات امنیتی و قاچاق را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یه نزدیکترین یگان انتظامی اطلاع دهند تا اقدامات مناسب در این حوزه انجام شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر