کشف حجاب فکری یا رفع فیلترینگ فیس بوک!؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 923 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:34 ق.ظ، شنبه، 24 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

باید بدانیم اساس هویت وجودی ما در پاسداشت چهارچوبه های فرهنگی ماست و فرهنگ انقلابی ما فرهنگ تشیع و ولایت فقیه است که وام گرفته از حوزه های معرفتی و کمال جوی اسلام ناب محمدی است که نامسئولانه عمل کردن باعث آسیب رساندن و درز کردن آن و بی شک با درز فرهنگی هجوم ویروسهای ضد ارزش بدنه فعال ما را از کار خواهد انداخت و اسلام شاداب و ناب را آسیب خواهد زد.

radkana (8)به گزارش رادکانا، بنا به اظهارات رسانه ها توسط فیلترشکنها در سطح برخی وزارتخانه ها فعالیت در برنامه پرخطر و آسیب زای فیسبوک اشکال ندارد و برخی استانها (کرمان و همدان …) و برخی شهرها رفع فیلترینگ شده است و در دیگر نقاط کشور همچنان این قانون اعمال می گردد.

اساسا چند صدایی در هر شرایطی به نفع کشور نمی باشد و به یکپارچه گی و اتفاق نظر آسیب می زند و رفتارهای بیماری زا باعث عفونت در لایه های اجتماعی و با فراگیر شدن آن باعث رشد آلودگی می گردد و حوزه های سلامت اجتماعی، اندیشه و فکر جامعه را به خطر می اندازد.

وقتی اوباما رییس جمهور آمریکا که به قول امام (ره) آمریکا شیطان بزرگ است؛ رییس جمهور شیاطین ، فرزندان خود را از حضور در این برنامه به اصطلاح اجتماعی (فیسبوک) بازمی دارند وخامت موضوع خود به خود مشخص می گردد.

ولی امروز عده ای کاتولیک تر از پاپ شده اند و از داخل نظام جمهوری اسلامی ایران سردمدار باز شدن فضای مجازی و رفع فیلترینگ شده اند و اتفاقا مخصوصا ( فیس بوک) را انتخاب کرده اند یعنی وقتی فاسد ترین شبکه اجتماعی قرن (رفع فیلترینگ) شود خود دیگر مانعی در مقابل شبکه های دیگر وسایت های دیگری که مشکل به اصطلاح کمتر دارند نمی ماند.

و برای عملی شیطانی توجیه عقلی نیز تراشیده اند تا دیگران را اقناع کنند که برای مثال بگویند: فیس بوک آزاد شد دیگر فلان سایت چیزی نیست!!!

radkana-(1)

آیا برخی وزارتخانه ها می خواهند با رفع فیلترینگ فیس بوک کار ناتمام رضا خان را در حریم رضوی ایران تمام کنند….!؟

آیا با کشف حجاب فکری زمینه کشف حجاب را فراهم کنند…!؟

براستی چه کسانی پشت این فرهنگ سازی اند…!؟

البته این روش جدیدی در جهت لوس کردن یک موضوع چنین مهمی نیست چنانکه در جریان کشف حجاب رضا خانی ابتدا خانواده رضا خان با کشف حجاب در صحن امام رضا (ع) در مشهد که منجر به فاجعه مسجد گوهرشاد و شهادت مظلومانه زائران حرم رضوی گردید شروع شد و بعد با بخشنامه های اداری و سختگیری آنچه نباید بشود شد.

Cracked-Facebook-Logo-500x500

حالا این حرکت ها نیز بی برنامه نیست کار برنامه ریزی شده ای می طلبد تا با بهانه های بنی اسرائیلی در جهت برداشتن فیلترینگ و بی حجاب کردن افکار و اندیشه ها که بعد در رفتار در سطح خیابانها انعکاس می یابد در جهت کشف حجاب فکری می کوشند البته امروز این کشف حجاب فکری نامش تغییر کرده و اسم آن رفع فیلترینگ شده است.

(بی شک عده ای یا نا آگاهانه و یا آگاهانه در بدنه نفوذ کرده و این افکار را دنبال می کنند)؛ بی شک تفکرات معاند فهمیده اند ملت ایران با الهام از اندیشه مهدویت که به اسلام و انقلاب امید و روشنگری می دهد و تفکر اباعبدالله که راه حرکت در جهت وصال به معبود را نشان می دهد و این دوبال 1400 سال است که اسلام شیطان ستیز و اسلام زنده و به تعبیر معمار کبیر انقلاب، اسلام محمدی را بر فراخنای گنبد هستی نشانده باید با یک چیز آن را به زیر کشید و آن هم بگفته امام سجاد (ع): “کسی که حیا ندارد دین ندارد .”

radkana (2)

باید ابتدا از چشم مومنان و معتقدان با چنین ابزار هرزه ابتدا حیا را بدزدند و وقتی حیا نباشد دیگر چگونه حربن یزید ریاحی در جواب ابا عبدالله بگوید مادر تو فاطمه است و من حیا دارم پاسخ تو را بدهم و دل حر فتح می شود و عباس بن علی بواسطه حیا از دختران و کودکان به میدان می رود.

اگر حیا نباشد وهب مسیحی از تازه عروس خود می گذرد و حیا می کند که حرم پسر پیامبر در امان باشد و او با همسرش پی لذت جویی دنیا برود پس تازه عروس خود را رها می کند و برای حراست از حریم ابا عبدالله سر خود را هدیه می کند.

و اگر حیا نبود چگونه ملت بزرگ ایران در مقابل تجاوز بیگانگان زندگی خود را رها کرده تا از نوامیس و هیثیت خود در هشت سال دفاع مقدس دفاع کنند.

radkana (3)

بله حیا این حجابی است که اهل تشیع، 1400 سال در لایه های درونی خود ذخیره کرده اند دیروز رضا خان کشف حجاب کرد تا با بدعتی بزرگ حریم منزل مومنین و حرمت جامعه شیعی را بشکند ولی نمی دانم چگونه است دانسته و یا ندانسته عده ای باز این راه رفته را تکرار می کنند و این بار پا را فراتر نهاده و در جهت نشان دادن ژست تجدد معابانه در جهت برداشتن پرده های عفاف جامعه دست به رفع حجاب فکری و اندیشه زده اند.

آنان با رفع فیلترینگ در این راستا کمک یار بیگانگان شده اند تا با رفع حیا از جامعه مرزهای پاکی را کنار بزنند و انسانی بسازند که چشم و گوش و زبان داشته باشد اما چشمی که نمی بیند و گوشی که نمی شنود و زبانی که لال شده و در این صورت وقتی این چشم و زبان و گوش در آن حیایی هم نباشد در بزنگاههای ارزشی مایه کنترل نباشد؛ مانند کامیونی بی ترمز در سرازیری به کجا اصابت می کند و چقدر خرابی به بار خواهد آورد.

یکی از بازخوردهای فرهنگ ما حیاست و با برداشته شدن این بازخوردها و رها شدن انسان در فضاهای مستهجن این نوع از سایتها چه بر سر تفکر جوانان نوپای ما خواهد آمد و این به نفع چه کسی است….!؟

نمی دانم چرا ما هر روز دوست داریم به عقب برگردیم و راه پیموده را دوباره بپیماییم و راه رفته را دوباره برویم و از این همه دوباره کاری خسته نمی شویم.

radkana (6)

هر روز اسرار داریم در جهت خوشایند بیگانگان حریم های معرفتی و کمال جوی خود را محدود کرده و حریم های پس رونده و بی آبروی بیگانه را رشد دهیم و به نمایندگی از بیگانگان کاری را که آنها نمی توانند خودمان انجام دهیم و به جای پاسداشت مرزهای اندیشه خودی در جهت بی اعتباری ارزشهای بی خودی بکوشیم…!

باید بدانیم اساس هویت وجودی ما در پاسداشت چهارچوبه های فرهنگی ماست و فرهنگ انقلابی ما فرهنگ تشیع و ولایت فقیه است که وام گرفته از حوزه های معرفتی و کمال جوی اسلام ناب محمدی است که نامسئولانه عمل کردن باعث آسیب رساندن و درز کردن آن و بی شک با درز فرهنگی هجوم ویروسهای ضد ارزش بدنه فعال ما را از کار خواهد انداخت و اسلام شاداب و ناب را آسیب خواهد زد.

باید با فرو بردن عقده حقارت فرهنگی و بی کمال غرب در جهت احیاء فرهنگ کمال جوی خود بکوشیم و کمی نیز در این حوزه ها که با اهداء خون هزاران تن از جوانان به خون غلطیده و خاندانهای سر بدار بدست آمده در جهت حفظ مرزهای اندیشه خودی معرفی آن بعنوان باارزش ترین دست آورد بشری که بواسطه عنادها، کم خردی ها، جهل ها، خود کم بینی ها در زیر خروارها خاک مدفون شد و با زحمات و تلاشهای پیر عارف وارسته فرزانه با نام انقلاب اسلامی سر بر آورده و می رود با همه دشمنی ها گنبد دوار را درنوردد و طومار پوشالی و پوک و بی ارزش بظاهر ابر جهال جهان را به زباله دان تاریخ بسپارد.

بهتر است امروز با چنین رفتارهای کودکانه در جهت درز فرهنگی خودی با اعمالی چون رفع فیلترینگ و عیب جویی هایی چنین حقیر آب در آسیاب دشمن نریزنم و باید بدانیم ملت ایران این انقلاب را با بزل جان فرزندان خود بدست آورده و بهتر آن است تا به فرمان پیر فرزانه انقلاب رهبر سروهای سربدار گوش جان بسپارنم و با قدرتی که از ملت خداجوی ایران به ما به ودیعه نهاده شده است با پاسداشت چون چشم نازنین نگهبانی کنیم و از دست درازی بیگانگان مصون بداریم…انشاءالله.

نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر