کشف زمین‌خواری ۳ میلیاردی در منطقه رادکان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 320 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:28 ب.ظ، یکشنبه، 15 فروردین، سال 1395 نظرات یک نظر

جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف زمین‌خواری سه میلیارد ریالی در منطقه ییلاقی شهرستان کردکوی خبر داد.

زمین خواریبه گزارش سرویس جنایی رادکانا، سرهنگ “علی‌اکبر جاویدان” در خصوص جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کسب اخباری مبنی بر تصرف غیرقانونی مساحت قابل توجهی از اراضی ملی در منطقه رادکان از توابع شهرستان کردکوی، پیگیری موضوع به ماموران پلیس آگاهی شهرستان محول شد.

وی افزود: تحقیقات ماموران پرونده حکایت از آن داشت، متهم مساحت بیش از 51 هزار متر مربع از اراضی ملی در یکی از مناطق تفریحی- تاریخی معروف به رادکان را به‌صورت غیرقانونی به تصرف خود در آورده و اقدام به کشت و زرع و بهره برداری شخصی کرده است.

این مقام انتظامی همچنین گفت: در این راستا ضمن هماهنگی با اداره منابع طبیعی با استفاده از نظر کارشناسان و همچنین تطبیق با نقشه های مرجع و استفاده از تصاویر هوایی، غیرقانونی و مجرمانه بودن عمل متهم به اثبات رسید.

سرهنگ جاویدان ضمن اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، اضافه کرد: با تکمیل پرونده و هماهنگی با مراجع قضائی و همکاری ماموران اداره منابع طبیعی، 51 هزار و 200 متر مربع از اراضی ملی خلع ید شد.

جانشین فرماندهی انتظامی گلستان ارزش ریالی اراضی مذکور را بیش از سه میلیارد ریال اعلام کرد.

انتهای پیام/

دیدباز می گوید:

یک طنزی خوندم شاید بد نباشه خوانندگان رادکانا هم اینو بدانند
دو برادر با قرار قبلی و برای یک نقطه از جنگلی در شهری دور که کنار مزارع کشاورزی بود قولنامه الکی درست میکنند که چی؟ اینکه پدر خدابیامرزمون در حق یکیشون اجحاف کرده و زمین بدون کیفیت پائین رو به من و اون خوبه رو که الان جنگلی شده رو داده به دیگری و …
خلاصه با دعوای سوری میرن دادگاه اون شهر و قاضی از همه جا بیخبر حکم صادر میکنه که قولنامه دستی صحیح است و …. اون زمین متعلق به برادر دیگر است و مهری هم روش میزنه و ….
دوبرادر سریع میرن به سمت جنگل و فنس میکشن و صاحب بهترین نقطه شهر میشن و …
مردم شهر معترض که شما دزدی کردید اما دوبرادر حکم قاضی با مهر دادگاه رو نشون میدن که دادگاه حکم داده این زمین مال یکی از برادراست و الان با هم اشتی کردن و اومدن زمین اجدادیشونو سروسامانی بدن و ….
این شد که جنگل افتاد دست این دو برادر و باقی ماجرا رو برید و خودتون بخونید
خلاصه خوندن اینجور طنزهایی که اصلا اصلا واقعیت نداره ارزششو داره مگه نه؟

ارسال نظر