کلاهبرداران ۲۵۰ میلیارد تومانی در گلستان زندانی هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 278 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:41 ق.ظ، دوشنبه، 31 خرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری کلاه بردارانی که در قالب شرکتی تحت عنوان پیش فروش خودرو اقدام به ۲۵۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد و گفت: متهمان زندانی هستند.

2107422به گزارش سرویس جنایی رادکانا،سرهنگ علی اکبر جاویدان گفت: متهم به همراه همدست خود در قالب راه اندازی شرکت اقدام به پیش فروش خودرو با قیمت پایین ‌تر از بازار با همکاری فرد سومی در تهران می ‌کرد.

وی ادامه داد: متهمان با دریافت ۱۷۵ میلیون ریال وجه نقد از متقاضیان، به آنان وعده تحویل خودروی پراید ظرف مدت دو ماه را می دادند به این صورت که در موعد مقرر خودرو را تحویل می دهند و یا معادل دو میلیون تومان به عنوان سود به آن ها پرداخت می ‌کنند.

او افزود: پرداخت این میزان سود موجب شده بود تا بخش زیادی از مردم از تحویل گرفتن خودرو خودداری کنند و به دریافت سود راضی شوند.

جاویدان با بیان این که حوزه فعالیت متهمان در شهرستان آزادشهر بوده است، تصریح کرد: متهمان که دو برادر هستند، روزدستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی و با قرار صادره روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان تعداد مال باختگان این کلاهبرداری میلیاردی را حدود یک هزار و ۵۰۰ نفر اعلام و خاطرنشان کرد: برآوردهای اولیه حاکی از آن است که متهمان از این روش بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده اند. تحقیقات تکمیلی ماموران در این خصوص همچنان ادامه دارد و در آینده خبرهای جدیدی از این موضوع منتشر خواهد شد./پایگاه خبری پلیس

انتهای پیام/

ارسال نظر