لازمه خروج از مشکلات، انقلاب اداری در وزارتخانه‎هاست/ موازی‎کاری‎ها مانع می‎شوند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 690 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:33 ب.ظ، سه شنبه، 12 دی، سال 1391 نظرات یک نظر

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید انقلاب اداری را در داخل وزارتخانه‎ها انجام دهیم تا از مشکلات‎مبتلابه خارج شویم.

13901205000002_PhotoAبه گزارش رادکانا به نقل از فارس، محمدجواد نظری‎مهر عصر امروز در پنجمین جلسه شورای بخش کشاورزی که با حضور نمایندگان مجلس در سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد اظهار داشت: استان گلستان زمانی در تولید خاویار، صید و صیادی و پنبه زبانزد بوده است اما امروز به دلیل ضعف‎های مدیریت در سطح ملی و موازی‎کاری‎ها جلوی بسیاری از کارها گرفته شده است.

در زمینه زیرساخت‎ برنامه‎های مدونی برای گلستان پیش‎بینی شود

وی با بیان اینکه جهاد کشاورزی ماموریت دارد تا این حالت را به وضعیت اول خود برگرداند متذکر شد: لازم است در زمینه زیرساخت‎هایی نظیر کشتیرانی، راه‎آهن، جاده‎های مواصلاتی برنامه‎های مدونی برای استان پیش‎بینی شود.

نارضایتی از کشت کم گندم گلستان در سال‌جاری

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس با ابراز نارضایتی از اینکه کشت گندم گلستان در سال‌جاری بسیار کم بوده است خاطرنشان کرد: مشکلات در زمینه تهیه بذر و کود در زمان مناسب، از دلایل کاهش کشت از سوی کشاورزان استان مطرح شده است.

نظری‎مهر یادآور شد: با توجه به اینکه امسال از نظر زمین و شرایط مساعد آب و هوایی مشکلی نداشتیم ولی متاسفانه به موقع نرسیدن بذر باعث شد که بسیاری از کشاورزان نتوانند اقدام به کشت محصول کنند و از سویی دیگر بدهکاری کشاورزان و سایر مشکلات آنان به این معضل دامن زد که همه باید تلاش کنیم تا دغدغه‎های کشاورزان برطرف شود.

وی افزود: در برخی از پیگیری‎ها مجبور هستیم تا با حالت فشار و برخوردهایی با مسئولان کشوری بتوانیم ذره‎ای از آن حق و حقوق استان را بگیریم لذا نیاز است مسئولان استانی کارهای مربوط به بخش خودشان را کارشناسی کنند و به مجمع نمایندگان ارائه دهند تا انجام کارها سهل‌الوصول شود.

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان بیان داشت: بخش‎های کشاورزی، دامپروری، آبزی‎پروری و شیلات از مسائل مهم استان است که در استان درگیر کار هستیم و منطقه در این چند سال در این بخش‎ها متضرر شده است.

در سطح کشور آنقدر بازدارندگی‎های زیادی وجود دارد که نمی‎گذارند اصلاً حرکت کنیم

نظری‎مهر با بیان اینکه در سطح کشور آنقدر بازدارندگی‎های زیادی وجود دارد که نمی‎گذارند اصلاً حرکت کنیم اظهار داشت: در بخش کشاورزی از نظر استعداد و دانش چیزی در استان کم نداریم اما چالش‎ها آنقدر زیاد است که باید در سطح ملی گره‎گشایی شوند.

دبیرخانه سومین جشنواره فیلم عمار گرگان می گوید:

با سلام و عرض خسته نباشید
لطفا خبر درج شده در خصوص تقدیر و تشکر دارای اصلاحاتی بود اگر زحمتی نسیت متن اصلاح شده جدید را در سایت قرار دهید.
دبیرخانه جشنواره عمار
متن هم بر روی سایت دبیرخانه عمار موجوداست
با سپاس فرا.وان

ارسال نظر