لحظه نجات تصویربردار اعلام الحربی از تیررس تک‌تیرانداز داعش + فیلم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 187 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:26 ب.ظ، شنبه، 11 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

یک رزمنده عراقی در جریان درگیری‌های تروریست‌ها با رزمندگان، تصویربردار اعلام الحربی را از تیررس تک تیرانداز داعش نجات داد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ 29 مرداد به فرمان حیدرالعبادی نخست وزیر عراق عملیات آزادسازی تلعفر آغاز شد، رزمندگان، نیروهای ارتش، حشدالشعبی، نیروهای واکنش سریع و تمامی نیروهای عملیاتی عراق برای باز پس گیری این شهر با تمام توان وارد میدان شدند و سرانجام پس از 10 روز، العبادی در 9 شهریور آزادی کامل تلعفر را از لوث تروریست های داعش اعلام کرد.

با این آزادسازی عملا داعش آخرین سنگرهای خود را از دست داده و بازپس‌گیری تلعفر پس از آزادسازی موصل گروه تروریستی داعش را با شکستی جبران ناپذیر مواجه کرده است.

در کنار رزمندگان و نیروهای عملیاتی، خبرنگاران و تصویربرداران هم برای ثبت و ضبط تصاویر و فتوحات نیروهای رزمنده و همچنین آزادسازی شهرها از وجود تروریست ها حضوری موثر دارند که برخی از آنها نیز در جریان این جنگ به شهادت رسیده اند.

در عملیات آزادسازی شهر تلعفر یک نیروی رزمنده عراقی، مروان فاضل تصویربردار رسانه اعلام الحربی را از تیررس تک تیرانداز داعش نجات داد که فیلم آن در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

بخشی از درگیری داعش با نیروهای عراقی و نجات این تصویربردار را در ادامه ببینید.

انتهای پیام/

ارسال نظر