لزوم توجه مضاعف پاسداران در ساخت درونی سپاه/ شهید حججی محصول انقلاب اسلامی و ساخت درونی سپاه است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 121 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:04 ب.ظ، سه شنبه، 21 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: مسئولیت پاسداران ساخت درونی سپاه است و آنچه را که برآیند سپاه و محصول آن است از ساخت درونی شکل گرفته است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از بسیج، سردار رحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان پیش از ظهر امروز در جمع مسئولین روابط عمومی و تبلیغات استانها اظهار کرد: سپاه به نقطه ای از انقلاب اسلامی رسیده که در حوزه مسائل بین المللی و تاریخی بسیار تایین کننده است.

وی ادامه داد: آنچه را که سپاه به عنوان پاسدار انقلاب اسلامی باید در رسالت و تکلیفش به آن عمل کند باید نسبت به تدابیر رهبری نگاه تکلیف محور و هم در زمینه‌های سیاسی، امنیتی و فرهنگی آمادگی حضور داشته باشد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به الگو و راهبردهای مقام معظم رهبری درمواجهه با مسائل وچالش‌های کشور بیان داشت: واقعیت ملموس درحیات طیبه جمهوری اسلامی ونوع کارکرد ولایت و رهبری بیانگر این مهم است که یک فرایند مشترک درالگوی مدیریتی و رهبری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در برخورد و تدبیر چالش‌ها و مسائل گوناگون کشور وجود دارد و این راهبردها باید سر لوحه کار تمام کسانی باشد که دل در گرو انقلاب اسلامی داده اند.

سردار صادقی با طرح این سوال که پاسدار باید بداند چه نقش و مسئولیتی در سازمان دارد؟ گفت: پاسداران باید دارای بصیرت باشند لذا فرمانده معظم کل قوا، روی بصیرت پاسداران، سربازان، بسیجیان و حتی خانواده‌های برادارن سپاه بسیار تاکید دارند.

وی با بیان ضرورت، ابزارها و فرآیندهای استحکام ساخت درونی سازمان سپاه ابراز کرد: استحکام ساخت درونی یکی از ضرورت های راهبردی است که مقام معظم رهبری نیز همواره بر آن تأکید داشتند و آن را در قالب ره یافت بهینه سازی ساختار مورد اشاره قرار دادند لذا مسئولیت پاسداران ساخت درونی سپاه است و آنچه را که برآیند سپاه و محصول آن است از ساخت درونی شکل گرفته است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان قرآن، عزت و نماز را مهندسی ساخت هر انسان عنوان کرد و گفت: سازمان محوری دیگر نیاز ما در ساخت درونی سپاه نیست بلکه آنچه را که سپاه باید در ساخت درونی به آن توجه کند تمرکز بر واحد نفر است.

سردار صادقی در ادامه  با بیان اینکه مقام معظم رهبری تشخیص، معرفت و بصیرت را از عناصر سربازان آتش به اختیار نظام عنوان کردند، گفت: این سه عنصر تشکیل دهنده یک انسان خود ساخته است.

وی با اشاره به این مسئله که هوشمندی سپاه در این است که برخلاف دستگاه های دیگر که در وظیفه مندی خود مانده اند به دنبال وظیفه مندی، سازمان محوری و ساختار محوری نرفته بلکه آنچه را که برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهم است ساخت درونی سپاه است تا پاسداران بتوانند در همه عناصر به نحوی عمل کنند که محصولی مانند شهید حججی تحویل جامعه دهند که تمام دنیا را تحت تاثیر شهادتش قرار دهد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: شهید حججی محصول انقلاب اسلامی و محصول ساخت درونی سپاه است که توانست درس باورمند عملی را به همه کسانی که ادعای انقلابی دارند بدهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر