لغو نشست نمایندگان گلستان با حسن روحانی به دلیل کسالت رئیس جمهور
تعداد بازدید تعداد بازدید: 379 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:12 ب.ظ، دوشنبه، 16 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

نماینده مردم گرگان و آق قلا از لغو جلسه امروز مجمع نمایندگان استان گلستان با دکتر حسن روحانی رئیس جمهور به دلیل کسالت وی خبر داد.

imagesبه گزارش خبرنگار رادکانا، دیروز اعلام شده بود که مجمع نمایندگان استان گلستان و خراسان شمالی امروز با دکتر حسن روحانی رئیس جمهور دیدار خواهند کرد و در مورد مسائل دو استان تبادل نظر خواهند داشت .

اما دقایقی قبل سید علی طاهری نماینده مردم گرگان و آق قلا از لفغو این جلسه خبر داد و گفت : گویا به دلیل کسالت آقای دکتر روحانی این جلسه برگزار نمی شود .

دکتر طاهری در مورد زمان جلسه بعدی با رئیس جمهور اظهار بی اطلاعی کرد و گفت : ما هم منتظر هستیم تا ببینیم معاونت پارلمانی رئیس جمهور چه زمانی را برای نشست نمایندگان استان با رئیس جمهور تعیین می کند .

نشست با رئیس جمهور شاید پنجشنبه همین هفته

عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد جلسه نمایندگان این استان و استان گلستان با رئیس‌جمهور، گفت: قرار بود صبح امروز دیداری با رئیس‌جمهور داشته باشیم اما خبر داده‌اند که رئیس جمهور دچار کسالتی است و به همین دلیل جلسه به پنج‌شنبه آینده ساعت 10 صبح موکول شده است.

عزیزی در مورد این که قرار است در این جلسه در مورد چه موضوعاتی صبحت شود، گفت: موضوعات کلی‌ مورد نظر نمایندگان شامل اجرایی شدن مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان خراسان شمالی وهمچنین پیگیری تعداد زیادی طرح‌های ملی و شهرستانی باقی مانده در حوزه‌های عمرانی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مصوبات سفرهای استانی آقای احمدی‌نژاد هم جزو موضوعات بحث و گفت‌وگو در جلسه آینده نمایندگان دو استان خراسان شمالی و گلستان با رئیس‌جمهور خواهد بود یا خیر؟ گفت: برنامه ما این است که در مورد بودجه لازم برای محقق شدن مصوبات سفرهای استانی آقای احمدی‌نژاد هم صحبت‌هایی مطرح شود.

عزیزی در پاسخ به سوال دیگری در مورد این که آیا بودجه سال جاری هم برای نمایندگان مورد سوال است،‌گفت: این موضوع برای ما قابل قبول است که بودجه عمرانی در تمام استان‌ها کم شده است با این وجود ما تلاش خواهیم کرد بودجه استان‌ها را تا جایی که ممکن است، افزایش دهیم.

محمد می گوید:

تکذیب “لغو جلسه به دلیل کسالت رییس جمهور”/ این برنامه نهایی نشده بود
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : درحالی که یک عضو مجمع نمایندگان استان گلستان از لغو نشست این مجمع با رئیس‌جمهور به دلیل کسالت روحانی خبر داد بود، یک منبع مطلع در دفتر رییس جمهور در گفت و گو با خبرنگار «انتخاب»، این خبر را تکذیب کرد.

به گزارش انتخاب ، وی گفت که اساسا این دیدار در برنامه رییس جمهور قطعی نشده بود.

این منبع نزدیک به رییس جمهور، ضمن انتقاد از انتشار چنین اخباری، خواستار بررسی دقیق تر صحت و سقم اخبار مربوط به رییس جمهور از طریق و مجرای دقیق تر شد

http://www.entekhab.ir/fa/news/143906

ارسال نظر