هدر پایگاه خبری تحلیلی رادکانا تغییر کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 469 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:47 ب.ظ، شنبه، 27 دی، سال 1393 نظرات ۴ نظر

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا ضمن اعلام انزجار از اقدامات تروریستی، توهین به پیامبر خوبی‌ها را محکوم می کند و به همین خاطر همراه با سایر اقشار و گرو‌ه‌ها ضمن اعلام پیوستن به کمپین عاشقان پیامبر هدر خود را تغییر می دهد.

Captureبه گزارش رادکانا، قطعا اهانت به ساحت مقدس پیامبر رحمت صلوات الله علیه، توسط رسانه‌های غربی تلاش بی‌نتیجه‌ای برای جلوگیری از موج اسلام‌خواهی در میان مردم حقیقت‌جو است چرا که پیامبر گرانقدر اسلام همگان را به صلح و برادری در سایه عدالت و رعایت حقوق یکدیگر فراخوانده‌اند و ارائه توحید ناب و معارف بلند الهی به بشریت از جمله ویژگی‌های پیامبر اعظم(ص) محسوب می‌شود که امروز راهی جز تأسی به سیره ایشان برای رسیدن به سعادت برای بشریت وجود ندارد.

بر همین اساس پایگاه خبری تحلیلی رادکانا ضمن اعلام انزجار از اقدامات تروریستی، توهین به پیامبر خوبی‌ها را محکوم می کند و به همین خاطر همراه با سایر اقشار و گرو‌ه‌ها ضمن اعلام پیوستن به کمپین عاشقان پیامبر(ص) هدر خود را تغییر می دهد.

Capture

انتهای پیام/

حسین می گوید:

چراغعلی در انتخابات هیات رنیسه شورای استان و در پاسخ به این سوال که روند انتخاب شهر کردکوی در چه مرحله ای است، افزود: انتخاب شهردار کردکوی هنوز در هاله ای از ابهام است.

مدیر کل شهری و شورای استانداری گلستان گفت: تعداد اعضای شورای شهر کردکوی در جلسه ای فوق العاده به حد نصاب نرسید و تصمیم گیری در خصوص انتخاب شهردار به جلسات آتی موکول شد.

وی با بیان اینکه شهرداری ها اکنون در حال تدوین بودجه و لوایح و عوارض درآمدی برای سال ۹۴ هستند، افزود: دفتر اداره کل شهری و شورای استانداری گلستان از جابه جایی در این ایام سال برای شهرداری ها استقبال نمی کند.

این مسئول گلستانی در خاتمه تاکید کرد: باید به مساله شهرداری کردکوی موشکافانه تر نگاه کرده و مصوبات را مطابق قانون بررسی کنیم تا اعلام نظر نهایی ظرف چند روز آینده انجام شود.

کاردمله می گوید:

کاردمله نیز پیوست.

http://kardmaleh.ir

noor می گوید:

تشکر کاردمله…

کردکویی می گوید:

رادکانا متشکریم . لبیک یا محمد (ص)

ارسال نظر