لیگ برتر بزرگسالان استان اول آذر ماه آغاز خواهد شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 318 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:49 ب.ظ، چهارشنبه، 15 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

فصل جدید رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گلستان از روز جمعه اول آذر ماه ۱۳۹۲ آغاز خواهد شد.

76491380576019812179به گزارش رادکانا، در این دوره از مسابقات 8 تیم امید گلستان ، شهدای آق قلا ، همت گنبد ، کشاورز علی آباد ، پاس گرگان ، استقلال خان به بین ، استقلال بندرگز و شاهین بندرگز جهت کسب جام قهرمانی و راه یابی به مسابقات لیگ دسته سوم کشور به رقابت خواهند پرداخت.

بر اساس اعلام کمیته اجرایی و مسابقات هیأت فوتبال استان گلستان در هفته نخست این رقابت ها تیم پر امید امید گلستان گرگان که برای نخستین بار در رقابت های لیگ برتر استان حضور خواهد یافت به مصاف تیم با تجربه شاهین بندرگز خواهد رفت.

شاگردان علی حسین اسدی امیدوارند با مدیریت توانمند حاج وحید تجری نماینده شایسته ای برای شهرستان گرگان در این دوره از رقابت ها باشند.

تیم های شهدای آق قلا و استقلال بندرگز نیز همانند فصل قبل در هفته نخست این رقابت ها رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

تیم همت گنبد که فصل گذشته از رقابت های لیگ دسته سوم کشور سقوط کرده و به لیگ برتر استان بازگشته در نخستین دیدار این فصل خود به مصاف تیم استقلال خان به بین می رود که در این فصل نعمت بیانی را به جای محمد نیک نژاد عقیلی بر روی نیمکت مربیگری خود می بیند.

تیم اترک گرگان نیز که با تغییرات گسترده در مدیریت خود با عنوان پاس گرگان در این رقابت ها حضور خواهد داشت در اولین بازی این فصل خود کشاورز علی آباد را پیش روی خواهد داشت.

نکته تأسف بار عدم حضور نماینده ای از شهرستان کردکوی در این دوره از رقابت هاست. امیدواریم با برنامه ریزی صحیح مسئولین زمینه حضور نمایندگان شهرستان در این مسابقات را فراهم آوریم./باشگاه فرهنگی ورزشی جهان نما

ارسال نظر