لیگ دسته اول امید: بودن یا نبودن، مسأله این است!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 543 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:00 ب.ظ، دوشنبه، 18 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

هفته پایانی رقابت های فوتبال لیگ دسته اول امیدهای کشور در حالی فردا با برگزاری ۱۱ دیدار در گروههای چهارگانه برگزار خواهد شد که تاکنون چهره ۳ تیم سقوط کننده به مسابقات زیرگروه امیدهای کشور مسجل شده است.

55712016877977422202به گزارش رادکانا، در رقابت های گروه سه و در فینال انتهای جدول، دو تیم شهید آسیابی کلاله و داروسازی وتاک ساری از ساعت 14 به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا چهره آخرین تیم سقوط کننده به مسابقات زیرگروه مشخص گردد.

نماینده استان گلستان در این دیدار تنها به یک تساوی نیاز دارد تا حضور خود در این مسابقات را مسجل سازد اما یاران وتاک که به دلیل تفاضل گل کمتر در انتهای جدول رده بندی مسابقات ایستاده اند، چاره ای جز کسب هر 3 امتیاز این دیدار را ندارند.

گفتنی است دیدار رفت این دو تیم در ساری با نتیجه 3 بر 1 به نفع تیم شهید آسیابی کلاله به اتمام رسیده بود.

اما در فینال بالای جدول نیز دو تیم ابومسلم خراسان و پرسپولیس قائمشهر در استادیوم تختی مشهد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

نماینده استان مازندران که از آن بعنوان تیم شگفتی آفرین این رقابت ها نام برده می شود، در صورت کسب پیروزی در این دیدار سخت خارج از خانه به دور دوم این رقابت ها صعود خواهد کرد.

در آخرین دیدار این گروه نیز تیمهای صبای قم و شهرداری نوژن نوشهر در استادیوم تختی قم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تیم صبا در صورت کسب امتیازات کامل از این دیدار راهی دور دوم این رقابتها خواهد شد.

گفتنی است تاکنون سقوط تیمهای شهرداری اراک ، هلال اصفهان و ارسباران اهر به رقابت های زیرگروه کشور قطعی شده است./باشگاه فرهنگی ورزشی جهان نمای کردکوی


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک 3000272010 با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر