لیگ یک امیدهای کشور : روز سخت شهید آسیابی در ساری
تعداد بازدید تعداد بازدید: 402 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:17 ب.ظ، جمعه، 12 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول امیدهای کشور عصر فردا در حالی با برگزاری ۳ دیدار از گروه سوم این رقابت ها برگزار خواهد شد که حساسیت در بالا و پایین جدول به اوج خود رسیده است.

logo-700x454به گزارش رادکانا، در مهمترین دیدار این هفته تیم شهید آسیابی کلاله در ورزشگاه سورک ساری به مصاف تیم داروسازی وتاک این شهر خواهد رفت. شاگردان محمد آسیابی که تنها پیروزی خود در این فصل از رقابت ها را در دیدار رفت مقابل همین تیم بدست آورده اند امیدوارند با برتری دوباره مقابل تنها نماینده ساری در این دیدار از انتهای جدول رده بندی مسابقات فاصله بگیرند.

نماینده استان هم اکنون با کسب ۵ امتیاز از ۸ دیدار گذشته خود در انتهای جدول ۶ تیمی این گروه قرار دارد و برای رهایی از انتهای جدول به کسب هر ۳ امتیاز این دیدار سخت خارج از خانه می اندیشد.

در دیگر دیدار مهم این گروه تیمهای نساجی و پرسپولیس شهرآورد قائمشهر را برگزار خواهند کرد. نساجی و پرسپولیس هر دو با ۱۷ امتیاز و بر حسب تفاضل گل در رده های اول و دوم جدول رده بندی مسابقات جای دارند. گفتنی است مهدی کلاکی از استان گلستان بعنوان ناظر داوری در این مسابقه حضور خواهد داشت.

در آخرین دیدار این گروه نیز تیم انتظار بجنورد در استادیوم تختی ۱ بجنورد میزبان تیم شهرداری نوشهر خواهد بود.

جدول رده بندی گروه ۳ مسابقات :

۱٫ نساجی مازندران   ۱۷ امتیاز   تفاضل گل ۷+

۲٫ پرسپولیس قائمشهر   ۱۷ امتیاز   تفاضل گل ۶+

۳٫ انتظار بجنورد   ۱۴ امتیاز   تفاضل گل ۳+

۴٫ داورسازی وتاک ساری   ۸ امتیاز   تفاضل گل ۳-

۵٫ شهرداری نوشهر   ۵ امتیاز   تفاضل گل ۵-

۶٫ شهید آسیابی کلاله   ۵ امتیاز   تفاضل گل ۸-

ارسال نظر