ماهواره ، سر غیرت مردان و عفت زنان مسلمان را با پنبه می برد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,239 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:05 ب.ظ، یکشنبه، 18 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

متاهل بودن مجوز شرعی برای دنبال کردن سریال های مبتذل در ماهواره نیست.

Shabake-Mahvare-Farsiمتاسفانه حذف صحنه های مبتذل از سریالهایی که پیامی جز ترویج خیانت و بی بندباری ندارد موجب کاهش حساسیت خانواده ها نسبت به کنترل بچه های خود نسبت به دنبال کردن این سریالهای مسموم شده است و گاها به صورت خانوادگی این سریال ها را دنبال می کنند .

غافل از این که اثرات مخرب این فیلها به مراتب بیشتر و عمیق تر است .

استفاده از لباس های شیک و متنوع که عموما مورد علاقه جوانان و خصوصا بانوان است در کنار دکوراسیون شیک که ما را به یاد زندگی شاهان پیش از انقلاب اسلامی ایران می اندازد موجب جذابیت بیشتر این سریالها شده است .

در گذشته سریال هایی که برای به انحراف کشیدن جوانان عزیزمان ساخته می شد همراه با صحنه های مبتذل و موسیقی غیر مجاز و .. بود و همین امر موجب حساسیت شدید خانواده های مسلمان می شد و به شدت نسبت به ورود این فیلمها به حریم خانوادگی خود واکنش نشان می دادند .

ولی امروزه در شبکه های فارسی زبان با جایگزین کردن پیامهای غیر اخلاقی و در راس آن خیانت با صحنه های سکس کار بسیار خطرناک تری را آغاز کرده اند و مستقیما ریشه خانواده را هدف قرار داده اند .

قتل دختر 18 ساله در نوکنده به خاطر خیانت فقط یک نمونه کوچک از اثرات مخرب این سریال هاست .

متاهل بودن هرگز مجوز شرعی برای دنبال کردن سریالهای غیر مجاز نیست

شاید شما هم با این مورد برخورد کرده باشید وقتی برخی از خانواده هشدار داده می شود ، می گویند ما متاهل هستیم و با خیال راحت نگاه می کنیم هیچ مشکلی پیش نمی آید این مجرد ها هستند که باید کنترل شوند .

غافل از این که دیدن صحنه های حرام برای مجرد و متاهل یک حکم دارد : حرام است و شرعا مجاز نیست و در ثانی منحرف شدن فرد متاهل بسیار زیانبارتر ومخربتر است .

 مسئولین نسبت به هوشیار کردن مردم بیشتر تلاش کنند

اغماز کردن چاره کار نیست همان طور که در برنامه های تلوزیونی راجع به مواد مخدر و اثرات آن هشدار داده می شود و نمونه های عینی به مردم نشان داده می شود در مورد فیلمها مخرب ماهواره هم باید وارد عمل شد.

جایگزین کردن ضد ارزشها با ارزشها خطرناک ترین کار فرهنگی است که توسط این سریالهای ماهواره ای دیده می شود.

همزاد پنداری با شخصیتهای این فیلمها که با پیام ترویج خیانت به کرات در حال پخش است به مرور موجب از بین رفتن اعتماد بین زوجهای جوان و به انحراف کشیدن جوانان می شود.

شریفه قربانی

ارسال نظر